Milé maminky, víme, jak náročné je cokoli shánět pro vaše děťátka. Takový nákup zabere nejen moře času, ale dokáže vás bezpochyby doslova vycucnout....  Ale nyní je konec s obíháním obchodů, sháněním toho pravého výrobku, či s dny strávenými v obchodních centrech.

 

Dovolujeme si Vám totiž představit Internetový obchodní dům STYLTEX, který na vaše děti myslí!

Věřte nebo ne, ale v současnosti vám nabízíme až 20 000 druhů zboží, čili pestrost naší nabídky je skutečně vysoká.

 

 

Internetový obchodní dům společnosti Styltex design, spol s r.o. je prodejcem výrobků firem  Kolovrat, ČM s r.o., Praktic spol. s r.o., Hornschuch CS, spol s. r.o. a mnoha dalších, především zahraničních firem, které zahrnují záclony, závěsy, rolety, žaluzie, potahové látky, tapety a nově třeba i nálepky na vypínače do dětského pokoje, prostě vše, čím můžete zvelebit svůj domov a změnit jej k nepoznání.
Maloobchodní prodejní ceny jsou (proto) doporučené přímo výrobci a nebo s internetovou slevou. A vězte, že se jedná výhradně o kvalitní zboží cenově nikterak převýšené.

 

NAŠE NABÍDKA PRO DĚTI:

Vážení zákazníci, milé maminky, v sekci DĚTSKÉHO PROGRAMU jsme se rozhodli nabídnout vše, co se dá v našem obchodě pořídit k realizaci dětského pokoje.
Naše nabídka je neuvěřitelně barvitá a bezpochyby si u nás zboží vybere i ten nejnáročnější zákazník.
Nevěříte? Pak navštivte naše stránky a přesvědčte se sami. Je samozřejmostí, že cokoli si u nás vyberete, výrobek vám dodáme co nejrychleji.

 

NÁŠ BAZAR:

Další, jistě neméně zajímavou nabídkou, je naše sekce BAZAR, kde vám nabízíme výprodej zboží několika společností.

Nebojte se, rozhodně se nejedná o žádné nekvalitní zboží, ale pouze o to, které bylo vyřazeno z kolekcí - ať už z důvodu neúspěchu na trhu (v jakékoliv zemi EU), nebo pro jeho stažení z výrobních linek našich dodavatelů.
Zboží je ve většině případů zlevněno pod naše pořizovací ceny a jde o skutečné "vyprazdňování skladů".
V této sekci bude nabízeno jen zboží renomovaných firem, jako jsou  společnosti Kolovrat, Praktic, Hohmann, Stoeckel, Neutex a Loescher.
Pokud si vyberete textilní zboží, zašleme vám nejprve vzorek s fakturou.

 

 

NAŠE VIRTUÁLNÍ PROGRAMY:

V našem internetovém obchodním domě, který naleznete na www.styltex.cz , jsme vybudovali jednu z největších nabídek virtuálních programů.
Důvodem bylo předání nástroje návrhu přímo do rukou Vám, zákazníkům, abyste si velice jednoduše navolili zboží tak, jak vyhovuje právě vám.

 

Ve 3D místnosti si můžete prohlédnout, jak by tapety, záclony, závěsy či potahové látky vypadaly v reálném interiéru.
V šicím programu si můžete nastavit šití tak, jak opravdu chcete a přitom si máte možnost vybrat z více než 100 druhů řasicích pásek. Pozor! Pokud je cena za materiál nad 3 000 Kč, máme pro vás skvělou informaci! V tom případě totiž máte šití přes internet zdarma!

 

Zajisté vás také zaujme, že vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, římské rolety si můžete zadáním šířky a výšky vyzkoušet, zda jsou naše doporučené ceny na trhu skutečně jedny z nejlevnějších.

 

Vězte, že návštěvou Internetového obchodního domu STYLTEX budete doslova unesena!

Pohodlný nákup z domova, bohatý výběr zboží a překvapivě nízké ceny – co víc si přát?

A NAVÍC!: Sledujte náš magazín, za dva týdny proběhne ZÁBAVNÝ SOUTĚŽNÍ KVÍZ o výrobky ze sortimentu STYLTEX a výherkyně si bude moci v ceně DO 18 000,-Kč zvelebit svůj dům nebo byt.

Již nyní se na Vás těšíme a přejeme Vám PŘÍJEMNÝ NÁKUP!


 

Ing. Karel Smejkal, jednatel společnosti Styltex design, spol s r.o.

www.styltex.com

 

Reklama