Dnešní necenzurované vydání otvírám příběhem čtenářky Maje - díky, Maje! Jak to má Maje se sexuálními fantaziemi? A co její největší trapas při milování?

Když jsem si četl o neschopném gigolovi, smál jsem se na celou kancelář...


Ahoj, Kubo!

Kdo vymyslel tohle téma, netuším, nicméně se nemůžu dočkat toho, jaké názory tady budou.

Ale začneme popořádku. Na koho myslí můj manžel, netuším, a ani to nechci vědět. To by mě asi přemohlo cvičení, zdravá životospráva a sport. Takže si naivně myslím, že na mě. Já u toho myslím na sebe, aby se mi to co nejvíce líbilo. Dřív jsem myslela i na partnera, ale čím jsem starší, tím jsem sobečtější a myslím hlavně na sebe.

Trapas se mi stal jednou a to ten, že jsem při orálním sexu (on uspokojoval mě) usnula. Bylo to po zábavě a já byla hrozně ospalá. Ale jiný jsem zažila, když jeden gigolo mi neustále sliboval a lichotil mi. Když jsme měli rande, tak se mu nepostavil. Omlouval to a pořád dokola omílal tu samou větu. Byla jsem naštvaná, ale dělala jsem, že je to v pohodě a příště to bude lepší. No, opakování bylo ještě dvakrát, nicméně se stejným koncem. Prý byl ze mě nervózní. Chtěl se předvést a to se mu vlastně i podařilo.

Neodsuzuji představy ani praktiky nikoho, komu se to líbí. Takže pokud jednomu páru vyhovuje klasika a druhému grupáč, ať si, je to jejich život. Nesnáším akorát pedofily a násilníky. Protože tam s tím nesouhlasí minimálně jedna strana. Jinak ať si doma každý dělá, co chce a co se mu líbí.

O fantaziích nemluvíme. Pokud nějaký nápad máme a víme, že by se to mohlo líbit i tomu druhému, jdeme do toho. Vlastně jen jednou přišel manžel s návrhem, který jsem rezolutně odmítla.

Protože vím, milý Kubo, že bys rád ocenil mě, věř, že mi to udělalo radost. Nicméně my kondomy nepoužíváme, tak tě prosím, věnuj výhru jiné čtenářce.

Krásný den přeje všem,
Maje

Pozn. red.: Neprošlo jazykovou korekturou.

Máte to v posteli podobně jako Maje? Myslíte při tom také hlavně na sebe?

Téma dne: Při sexu myslím na...

Svěřte mi dnes své sexuální fantazie! Je to anonymní, tak se nestyďte. Zajímá mě...

  • Co byste dělali, kdybyste zjistili, že váš partner myslí při sexu na někoho jiného?
  • Stal se vám někdy nějaký trapas při sexu - řekli jste partnerovi jménem člověka, na kterého jste v tu chvíli mysleli?
  • Odsuzujete sexuální představy o někom jiném než o partnerovi? Napište mi proč?
  • Máte s myšlením na někoho jiného při sexu špatné zkušenosti, nebo kladné? Podvedl vás třeba partner?
  • Mluvíte o svých sexuálních fantaziích otevřeně - říkáte si, na koho v posteli myslíte?
  • Posílejte i fotky známých osobností, na které občas při sexu myslíte a s krátkým popisem toho, co se vám na nich tak líbí!

Redakční e-mail se nezměnil: redakce@zena-in.cz

!!! NEJPIKANTNĚJŠÍ HISTORKU OCENÍM DESETI BALÍČKY KONDOMŮ !!!

Reklama