Řada Mysli na zdraví Premium a jablečná příchuť ovesných sušenek jsou novinkami pro letošní jaro

Odborníci již několik let poukazují na zdravou snídani jako základ jídelníčku dětí i dospělých. Společnost Emco, přední český výrobce cereálních výrobků, již několik let přesvědčuje nejenom nevěřící Tomáše o tom, že ovesná snídaně je zdravá a také dobrá. Nyní to dokazuje znovuuvedením prémiové řady Mysli na zdraví Premium. Této řadě kralují oblíbené příchutě: meruňka s jogurtem, červené ovoce, čoko-višeň a mix tří druhů ořechů.

„Rozhodli jsme se obohatit receptury jednotlivých produktů, abychom vyšli vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří jsou v chutích velice vybíraví. Přidali jsme větší množství ovoce, ořechů a v neposlední řadě i ovesných vloček,“ řekla Petra Farkašová, vedoucí marketingu společnosti Emco.

Kompozice jednotlivých surovin rozehrává koncerty vybraných chutí a také blahodárně prospívá našemu tělu:

musli

  • Mysli na zdraví Premium: tři druhy ořechů

Celkový počet ořechů je zvýšen o 30%, úplně nově jsou přidány polštářky
s lískooříškovou náplní. Ořechy mají mimo jiné blahodárný vliv na mozek a nervový
systém.

  • Mysli na zdraví Premium: červené ovoce

Obsah červeného ovoce je zvýšen o 100%, dvojnásobně pak množství jahod a brusinek. Brusinky jsou známé pro své protizánětlivé účinky. Jahody obsahují vitamín C, vitamíny skupiny B a spoustu minerálních látek i stopových prvků.

  • Mysli na zdraví Premium: čoko-višeň

Navýšení obsahu višní o 25%. V poslední době bylo prokázáno, že višně snižují cholesterol a hladinu cukru v krvi.

  • Mysli na zdraví Premium: meruňka a jogurt

Obsah meruněk je zvýšen o 14% a jogurt o 50%. Meruňky posilují imunitu a snižují hladinu cholesterolu v krvi. Jogurt je pro tělo vhodným zdrojem bílkovin, vápníku a vitamínů skupiny B.

Změna, kterou zákazníci zaznamenají na první pohled, je nejenom nový název Mysli na zdraví Premium, ale také úplně jiný obal. Do této doby byly výrobky baleny v sáčcích. Od teď je zdobí lakované krabičky s ražbou a zlatou barvou. Nepřehlédnutelné jsou také vizuály ovoce či ořechů, které charakterizují jednotlivou příchuť.

Všechny příchutě Mysli na zdraví Premium jsou k dostání v tradičním balení 500g (doporučená MOC 62,90 Kč).

Emco mysli ovesné sušenky jablečné

Křehké sušenky Emco z ovesných vloček jsou zdravou a pohodlnou volbou pro rychlou snídani nebo svačinu. Obsahují vysoké množství ovesných vloček (až 40%) a vedle ovoce, ořechů či kokosu také přírodně identická aromata, která jsou zárukou té nejlepší chuti. Novinka s jablečno-skořicovou příchutí doplňuje řadu již pěti druhů sušenek: čokoládové, oříškové, borůvkové, kokosové a sezamové.

Všechny druhy sušenek s ovesnými vločkami jsou k dostání v balení 60 g (doporučená MOC 10,90 Kč). Čokoládové, oříškové a borůvkové sušenky také v balení 40 g.