Pomalu se blíží začátek školního roku a rodiče budoucích prvňáčků již teď přemýšlí, jak dětem v pokojíčku zařídit pracovní koutek. Ideální řešení představuje rostoucí nábytek, který malé studenty spolehlivě doprovodí na dlouhé cestě od základní až po vysokou školu. Nechte se při výběru inspirovat odborníky ze společnosti KETTLER, kteří pro vás připravili tři různé sestavy dětského nábytku. 

Současným hitem v sortimentu dětského nábytku jsou rostoucí stoly a židle. Rostoucí nábytek lze postupně nastavovat, aby vždy odpovídal aktuální výšce dítěte. To je nejen velice praktické, ale i důležité pro správný vývoj dětské páteře. „Správná výška psacího stolu a ergonomická židle jsou důležité především ze zdravotních důvodů. Špatné sezení může v budoucnu způsobit zdravotní následky jako bolesti zad a hlavy nebo poruchy soustředění. Příliš vysoký stůl pak vede k nežádoucímu napětí v oblasti ramen a krční páteře,“ dodává Martin Homolka, specialista ze společnosti KETTLER.

Nemáte ponětí, jaké vybavení by měl správný pracovní koutek obsahovat? Pro lepší představu jsme pro vás sestavili tři rozpočty dětských pracoven s vybavením značky KETTLER.

Rostoucí nábytek do 10 000,- Kč

Rozpočet do 10.000,-
1. židle Chair Plus 2 590 Kč
2. stůl Cool Top 4 990 Kč
3. poduška na židli Chair Plus 590 Kč
  8 170 Kč

Kettleržidle Chair Plus
Rostoucí židle Chair Plus poskytuje dětem stabilitu a pohodlí nezbytné pro koncentraci při delším sezení. Židle má nastavitelnou výšku i hloubku sedáku, zvlášť nastavitelná je i výška anatomicky tvarovaného opěradla. Konstrukce je ze dřeva a kovu, takže ji lze snadno omývat a udržovat.

Cena: 2 590 Kč, KETTLER, www.kettlerprodeti.cz

poduška Chair Plus
Pro ještě větší pohodlí je k dostání také měkká látková poduška Chair Plus. Ta je vyrobena z odolné tkaniny, kterou lze prát v pračce. V nabídce je mnoho barevných variant.

Cena:  590 Kč, KETTLER, www.kettlerprodeti.cz

Kettlerrostoucí stůl Cool Top
Psací stůl Cool Top představuje prototyp stolu se skvělým poměrem kvality a ceny. Výšku psacího stolu lze nastavit v rozmezí 51-78 cm, což zaručuje komfortní a zdravé sezení jak předškolákům, tak i starším studentům. Stůl je opatřen kolečky, která umožňují jednoduchou přepravu. Rohy stolu na sobě mají decentní stříbrné kryty, které zamezují úrazům.

Cena:  4 990 Kč, KETTLER, www.kettlerprodeti.cz

Rostoucí nábytek do 15 000,- Kč

Rozpočet do 15.000,-
1. židle Berri 5 990 Kč
2. stůl College Box 6 990 Kč
3. organizér na psací potřeby 990 Kč
  13 970 Kč

židle Berri
Rostoucí židle Berri se dokáže plně přizpůsobit aktuální výšce dítěte. Opěradlo i výšku a hloubku sedadla lze totiž individuálně nastavit. Pro malé děti je možné opěradlo zajistit vpředu, u odrostlejších studentů se pak dá posunout do vzdálenější polohy od stolu. Díky tomu tak židle dlouhá léta „poroste” spolu s dětmi. Pohodlí pak zaručuje také anatomicky tvarované opěradlo.

Cena: 5 990 Kč, KETTLER, www.kettlerprodeti.cz

rostoucí stůl College Box
Psací stůl College Box má nastavitelnou výšku, což garantuje zdravé sezení a správné držení těla dětí v každém věku. Stůl je navíc vybaven také prostornou zásuvkou, která je ukryta pod deskou stolu a lze ji doplnit také praktickým organizérem na psací potřeby (990,- Kč, KETTLER).

Kettler

Cena: 6 990 Kč, KETTLER, www.kettlerprodeti.cz

Rostoucí nábytek do 20 000,- Kč

Rozpočet do 20.000,-
1. židle Ben 4 490 Kč
2. stůl Logo Duo 9 990 Kč
3. kontejner Logo Trio Box 4 990 Kč
  19 470 Kč

židle Ben
Rostoucí židle Ben dětem zaručuje stabilitu a pohodlí nezbytné pro koncentraci při delším sezení. Židle je vybavena také anatomicky tvarovaným opěradlem, které zádům poskytuje potřebnou oporu. Ergonomické tvarování židle brání nežádoucímu zatížení páteře a uvolňuje napětí zádového svalstva. V nabídce jsou tři barevné varianty, které zaujmou malé školáky i školačky.

Cena: 4 990 Kč, KETTLER, www.kettlerprodeti.cz

rostoucí stůl Logo Duo
Dětský stůl Logo Duo roste spolu s dítětem a přizpůsobuje se jeho nárokům. Výšku psacího stolu lze nastavit v rozmezí 51-78 cm, což zaručuje komfortní a zdravé sezení předškolákům i odrostlejším studentům. Stůl je vybaven sklopnou deskou, která umožňuje pohodlnější psaní a kreslení. Pro větší pohodlí má stůl praktickou zásuvku na uložení psacích potřeb a zabudované pravítko.

Cena: 9 990 Kč, KETTLER, www.kettlerprodeti.cz

kontejner Logo Trio Box
Dětský psací stůl lze doplnit o zásuvky Logo Trio Box, které mohou sloužit také jako přídavná židlička pro návštěvy. Pro větší pohodlí lze dokoupit pohodlnou podušku, 690 Kč (KETTLER). Tento pojízdný kontejner je vybaven třemi prostornými zásuvkami, kam si děti mohou pohodlně uložit všechny potřebné pomůcky.

Kettler

Cena: 4 990 Kč, KETTLER, www.kettlerprodeti.cz

Zapojte se se společností KETTLER do soutěže a vyhrajte krásný kočárek Trento v hodnotě 8.990 Kč! Soutěž probíhá ZDE!

KettlerPotřebujete radu odborníka? Obraťte se na nás! Vám i vašim čtenářům poradí Martin Homolka, specialista z firmy KETTLER s dlouholetými zkušenostmi.

Sortiment dětského rostoucího nábytku si můžete osobně prohlédnout ve značkových showroomech KETTLER v Praze. Naleznete zde také další sortiment značky KETTLER pro volný čas – dětská odrážedla a další vozítka, dětské zahradní houpačky a hřiště, zahradní nábytek, jízdní kola a především kompletní nabídku vybavení pro domácí cvičení, fitness trenažéry i doplňky značky KETTLER.

O společnosti KETTLER
Rodinná firma založená panem Heinzem Kettlerem v roce 1949 v Německu vyrostla za 60 let své existence ve skupinu společností světového významu. Dnes zaměstnává více než 2000 lidí ve vývoji, výrobě a provozu, a produkty s logem KETTLER najdete po celém světě. Důraz na kvalitu „Made in Germany“ je hlavním mottem firmy - většina sortimentu se stále vyrábí ve vlastních továrnách v Německu. Sortiment zahrnuje přes

6 000 výrobků, které procházejí neustálými inovacemi na základě nejnovějších poznatků a aktuálních trendů. V roce 2012 získala firma již počtvrté v řadě prestižní titul Nejinovativnější značka roku v mezinárodní soutěži Plus X Award.

kettler

 

 

Reklama