Na Vánoce jsme zvyklí obdarovávat především rodinné příslušníky lidské rasy, ale myslíte i na vaše domácí mazlíčky? Já osobně si žádné Vánoce neodpustím pořídit i menší pozornost pro svého kočíčáka a papouška.

Jak jsem zde již několikrát psala, jsem velkou milovnicí zvířat, a tak vždy na Vánoce i moji zvířecí miláčci dostanou nějakou tu pozornost pod stromeček. Letos kocour dostane krásný obojek se jménem, až bude lítat po zahradě, aby byl fešák, a papoušek Žako se může těšit na parádní dřevěnou houpačku. Ještě mě tedy teď napadlo, že budu muset pořídit něco našemu novému přírůstku - rybičce, která je u nás jen pár dní. :-) Nemyslela jsem však jen na ně, ale včera jste si mohli přečíst krásnou reportáž z útulku (zde), kterou dělala má kolegyně Verča, a nejen já, ale celá redakce samozřejmě přispěla i na tyto opuštěné chudáčky, protože ty si to rozhodně zaslouží...

Mě by ale však zajímalo, jestli i vy myslíte na Vánoce na zvířátka? Mají i vaši mazlíčci pod stromečkem nějakou tu pozornost, nebo chodíte dát něco do krmelců či sypete ptáčkům do krmítka?

sd

sd

sd

sd

sd

sd
Zdroj foto: https://www.facebook.com/Stylisheve?fref=ts

Reklama