Hluk je významným problémem pro většinu obyvatel nejen České republiky. Dle průzkumu, který letos v dubnu provedla společnost Electrolux, se účastníci průzkumu shodují v tvrzení, že významným zdrojem hluku jsou domácí spotřebiče v jejich vlastní domácnosti. Lidé za nejhlučnější spotřebiče považují vysavače, myčky nádobí, pračky a odsavače par. Mnoho lidí se domnívá, že spotřebiče s tichým chodem jsou pro jejich domácnost vhodnější právě díky nižší hlučnosti. Zároveň si také myslí, že jsou kvalitnější, efektivnější a šetrnější k přírodě.

Jak již z výzkumu vyplývá, nikdo nemá rád hluk vysavače. S ultratichým vysavačem Electrolux Ultrasilencer můžete vysávat, kdykoliv budete chtít, aniž byste museli naplno zvýšit hlasitost sterea nebo vyděsit psa či vzbudit dítě. Jako jeden z nejtišších vysavačů na světě skoncoval Ultrasilencer s hlučným vysáváním. Umění spočívá v tom, jak zkombinovat nízkou úroveň hlučnosti se vším ostatním, co spotřebitel očekává od vysavačů Electrolux  -  vysávání prachu, účinnou filtraci a snadné používání.

Díky měkkému uložení tiššího, výkonnějšího motoru o síle 1800 W, jeho silné zvukové izolaci a vícevrstvému provedení jsou vysavače Ultrasilencer čtyřikrát tišší než většina dosavadních vysavačů společnosti Electrolux. Při tak nízké hladině hluku můžete být překvapeni, jaký výkon vysavač Ultrasilencer vykazuje při vysávání prachu. Tajemství spočívá v tom, jakým způsobem provádíme optimalizaci sání pomocí systému velkých, aerodynamicky navržených vzduchových kanálů. Je také vybaven účinným těsněním, které snižuje úniky vzduchu na minimum, málo hlučnou hubicí na podlahu a patentovaným sáčkem s-bag s dlouhodobým výkonem.  

Uživatelé vysavače Ultrasilencer jsou často překvapeni, jak snadno se používá. Je kompaktní a lehký, snadno přejíždí přes tvrdé podlahy, předložky a kolem nábytku. S akčním poloměrem 12 metrů a se samonavíjecí síťovou šňůrou, která se u některých modelů uvolňuje a navíjí, podle Vašeho pohybu se můžete dostat prakticky všude.

Společnost Electrolux věnovala pozornost u tohoto skutečně dobrého vysavače i detailům. Nárazník pohlcující nárazy a měkká kolečka chrání byt před poškrábáním. Měkké gumové držadlo umožňuje příjemnější uchopení, posun vysavače je hladší, a umožňuje tak lepší kontrolu sání.

Úklid s vysavačem Ultrasilencer je tak příjemný, jak jen vysávání může být. Jinými slovy, čím je tišší, tím příjemnější je vysávání.

Více informací se můžete dozvědět na www.electrolux.cz

Zapojte se do soutěže, ve které můžete jedinečného pomocníka Electrolux Ultrasilencer vyhrát. Soutěž probíhá ZDE

Reklama