Sestra myšičky řádila jak tur, z důvodu, který zažily snad všechny starší sestry. Co ji ta mladší asi tak hrozného provedla, při čem byla (a nebo nebyla) načapána?

Každý byl někdy u něčeho načapán. Já jsem bývala nejvíc načapána, když jsem si půjčovala od své o dva roky starší sestry oblečení. Skoro pokaždé mě u toho načapala, protože nám strašně vrzala skříň a moje kašlání, které to  jakože mělo přehlušit bylo ještě nápadnější.

Sestra měla jedny úžasné kalhoty, džíny s takovýma proužkama, pořád je nosila a skoro nikdy je nesundala, když  jsem je po ní chtěla „oficiálně“ půjčit, tak je tvrdě odsekla: na to zapomeň, nikdy.  Šla jsem zrovna na nějaké důležité rande a sestra nebyla doma, byla ten víkend myslím někde u kamarádky, džíny ležely přehozené přes židli, zázrak, jak to, že si je nevzala, pak jsem si všimla, že jsou trochu špinavé na zadku, asi je chtěla prát, ale nevadí, to se vyčistí. Z té židle na mě „volaly“ : vem si nás, vem si nás.., narvala jsem se do nich tak, tak, protože ségra byla maličko hubenější, ale podařilo se. Ze dveří jsem vycházela jako robot, však ono to povolí, no moc to nepovolilo, rozepnula jsem knoflík a hodila přes ně triko, paráda. Na rande jsem dorazila včas a že půjdeme na místní zábavu, nemohla jsem se dočkat, až mě „všichni“ v těch úžasných kalhotech uvidí. Jak jsem se tak svíjela na parketu, najednou rup! a půlka zadku venku. Všichni mě sice viděli, ale teď byl spíš chtěla, aby tam nikdo nebyl.  Beze slova vysvětlení jsem utíkala domů a kalhoty schovala pod oblečení, že je na druhý den musím nějak zašít. Samozřejmě jsem na to zapomněla a nic nezašila. Ségra se pak po nich sháněla, nikde je nenašla, řádila jak tur, tak jsem musela s pravdou ven. 

Je fakt, že mě „tentokrát“ přímo nenačapala, ale nejmíň měsíc se mnou nemluvila, máma ji pak kalhoty sešila na šicím stroji, naštěstí to bylo ve švu, ale já už se na ně ani nepodívala.

Pěkný den s načapáním přeje

myšička

pozn. text nebyl redakčně upraven

___________

Myšičko, děkuji za příspěvek. Mám taky sestru, já jsem ta starší. Také si si ode mě hodně půjčovala. Jednou mi roztrhla rukáv u džínové bundy a myslela jsem, že ji zabiju. Takže tentokrát stojím s dovolením na straně vaší sestry))

Pěkný den Saša

Téma dnešního dne 7. června 2011 zní:

Kdo vás kdy, kde a při čem načapal? Popřípadě: Kdy, kde a koho jste načapaly vy…

Takže zábrany stranou, jeptiškovské hábity dolů, jdeme psát a vzpomínat.

Já už jsem první vlaštovku vypustila, doufám, že se ke mně přidáte i vy ostatní, neboť jak napsal Radek – není „hezčí“ vlastnost, než malá lidská zlomyslnost ))

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

A nemusí jít pouze o příběhy se sexuálním podtextem, pište o čemkoliv, téma je obšírné

  • načapány můžeme být in flagranti
  • můžeme být načapány při lži
  • při nevinné krádeži (třeba sousedovic hrušek)
  • při nějaké trapné události
  • a nebo také můžeme my sami někoho načapat

Dárek za nejlepší příspěvek mně tentokrát holky z obchodního nachystaly vskutku originální ))

  • balíček „přípravků“ k zabránění početí a když už by se nezabránilo, k dispozici jsou i těhotenské testy.
  • pokud byste ale přece jen psaly spíše o tom načapání při „kradení sousedovic hrušek“, jako kompenzaci mám připraveno i něco sladkého.

bal