Patří váš chlapeček mezi ty, co zbožňují příběhy hrdinů z dílny Walta Disneyho? Možná zrovna sní o tom, jaké by to asi bylo, stát se součástí jejich pohádkového světa plného zábavy a dobrodružství… Díky spolupráci společností Disney a VELUX vznikla nová hravá kolekce zcela zatemňujících rolet Disney & VELUX Kolekce snů, která do klučičích pokojíčků přináší zábavu i inspiraci ke hrám.

Parťáci i ochránci zároveň

Kolekce zahrnuje celkem 12 pohádkových vzorů zcela zatemňujících rolet se šesti Disney postavičkami, které potěší jak kluky, tak holčičky. Mladí pánové se mohou těšit na roztomilého myšáka Mickeyho nebo na mistra veletočů, letadlo Práška. Oba rozjasní pokojíček příjemnou zelenou či modrou barvou. Prášek i Mickey budou pro vaše lumpíky vždy milými společníky, a to jak během dne při hraní, tak i v noci, kdy tiše dohlédnou na klidný spánek svých nových kamarádů.

Podpoří fantazii i zdravé spaní

Pohádkové rolety nabízí dokonalé prostředí pro noční spánek či krátké zdřímnutí během dne. Poskytují totiž 100% zatemnění proti slunečnímu i měsíčnímu světlu nebo světlu z pouličních lamp. Disney & VELUX Kolekce snů děti inspiruje při hrách a povzbuzuje jejich představivost. Děti se navíc mohou ztotožnit s kladnými vlastnostmi a hodnotami, které pohádkoví hrdinové ztělesňují: přátelství, zvídavost a ohleduplnost.

Bezpečné materiály i snadná instalace

Zcela zatemňující rolety z Disney & VELUX Kolekce snů splňují vysoké nároky nejen na technické zpracování, ale také na zdraví a bezpečnost dětí. Rolety obstály v přísném testování OEKO-TEX® a žádná z jejich částí neobsahuje zdraví škodlivé chemické látky. Navíc díky unikátnímu systému Pick&Click!™ je zvládnete snadno namontovat během několika minut.

Více informací najdete na www.velux.cznebo na stránkách www.zivotvpodkrovi.cz.

Velux

Velux

 

Velux

Velux

©Disney

Reklama