l1.jpg

Tato myš se stane skvělým doplňkem každého počítače a práce s ní bude rychlejší a příjemnější než kdykoli předtím. Myš Signature M650 bude v České republice dostupná od ledna 2022 u prodejců (Alza.cz, CZC.cz, HP Tronic, TS Bohemia a Electroworld) za doporučenou maloobchodní cenu 1 099 Kč.

„Na světě je více než miliarda pracovníků, kteří pracují v kanceláři, a přibližně polovina z nich nepoužívá myš nebo má jen základní či kabelovou myš s omezenými funkcemi,“ řekl Art O’Gnimh, viceprezident společnosti Logitech pro oblast mainstreamového businessu, kreativity a produktivity. „Signature M650 nabízí to nejlepší z charakteristických vlastností a funkcí myší Logitech pro vyšší produktivitu a usnadnění celodenní práce.“

Při práci na dokumentu nebo procházení webových stránek je skvělým pomocníkem kolečko SmartWheel, které umožňuje podle okamžité potřeby přesné posouvání po jednotlivých řádcích nebo bleskurychlé listování. Myš Signature M650 a její větší varianta Signature M650 L jsou vybaveny technologií SilentTouch, která ve srovnání s myší Logitech M185 snižuje hlučnost tlačítek o 90 %, takže klikání neruší kolegy při práci v kanceláři ani účastníky videohovoru při práci na dálku. Bezproblémové bezdrátové připojení s velkým dosahem je možné přes Bluetooth® Low Energy nebo USB přijímač Logi Bolt. Baterie vydrží při běžném provozu až dva roky, takže si s napájením myši nemusíte dělat vůbec žádné starosti.

l3.jpg

Myš Signature M650 se vyrábí ve dvou velikostech smetanové, grafitové nebo růžové barvy a svým tvarem je vhodná i pro leváky. Měkká opěrná plocha pro palec a gumové boční strany umožňují pohodlnou práci po dlouhé hodiny. Funkce tlačítek se dají snadno měnit pomocí aplikace Logitech Options+. Myš funguje s operačními systémy Windows, macOS, Linux, Chrome OS, ipadOS a Android.

Udržitelný design zohledňuje environmentální a sociální dopady výroby od okamžiku získání surovin až po ukončení životnosti produktu. Společnosti Logitech navrhuje svoje výrobky tak, aby dobře sloužily uživatelům a zároveň měly minimální negativní dopad na životní prostředí. Proto je část plastových dílů myši Signature M650 vyrobena z recyklovaného plastu (PCR) – 64 % u grafitové, 26 % u smetanové a 26 % u růžové verze. Program společnosti Logitech pro využívání PCR dokládá její závazek konstruovat produkty s ohledem na udržitelnost a zajišťuje, že plastům z vyřazené spotřební elektroniky vdechne nový život. Výsledkem nynější snahy o rozšiřování tohoto závazku je, že přibližně polovina myší a klávesnic v nejširším portfoliu společnosti Logitech obsahuje určitý podíl PCR a že nově uváděné výrobky budou používat PCR všude, kde to bude možné.

l2.jpg

Pro získání dalších informací o bezdrátové myši Logitech Signature navštivte stránky Logitech.com, náš blog nebo se s námi spojte na sociálních sítích LinkedIn, Facebook a Twitter.
61e02fc271d6fobrazek.jpg