Čtenářka ifulinkaa se zamilovala do želv. Vždycky musí mít alespoň jednu při sobě.

Jsem malinko blázen - blázen do sbírání želv. Mám jich doma asi kolem 70 kusů všech druhů materiálu a barev (keramické, plyšové, přívěsky...). Pokud někam jdu, musím mít aspoň jednu z nich u sebe, bez nich se cítím nesvá a mám pocit, že něco nemám. Pravda, pokladničku nebo polštář nechám doma, ale na kabelce mám jednu natištěnou a jeden přívěsek, náušnice tvaru tohoto plazu mám taky nejedny, na řetízku se mi houpe stříbrná. Ke každé z mé sbírky si pamatuji, od koho ji mám (dostávám jich poměrně hodně, kdo mě zná, ví, „na čem ulítávám“) a poslední dobou jich je až moc a přemýšlím, kde jim vymyslím nové místečko. Letos jsem dostala od kamarádky i dort s krunýřovým miláčkem...

A jak to začalo? Ani vlastně nevím.A která byla první? Přece Bára - ta je živá. Tady jsou fotky:

zelvy

zelvyzelvy

 

Děkujeme a přejeme hodně místa pro další nové želví talismany.

A jak jste na tom vy? Máte nějaký zvyk, rituál, talisman nebo jakoukoliv věc, bez níž nedáte ani ránu? Máte kamaráda/kamarádku, o které říkáte, že je vaším siamským dvojčetem? Řekněte o tom ostatním! Napište nám, jaká věc nebo zvyk k vám prostě neoddělitelně patří a jak jste k tomu přišla. Nosí vám v životě štěstí, nebo spíše starosti? Svůj příběh můžete doplnit i fotkou.

Co můžete vyhrát? Podívejte se ZDE.

  • Své příspěvky posílejte do dnešních 14.00 hodin na e-mail redakce@zena-in.cz. Došlé příspěvky budeme v průběhu dne uveřejňovat. Ty nejzajímavější odměníme!

 

Reklama