Další příspěvek je od čtenářky s nickem louskacek2. Jejím favoritem je prý Tomáš Klus a ostravská kapela Kryšfof! Ano, ti to umí opravdu na pódiu rozjet. Krásný den:)


 

S jakou známou osobností bych šla na kafe? Tak jako žena bych první zmínila jistě nějaké ty fešáky...

Tak na prvním místě je u hodně žen je Roman Šebrle a Tomáš Plekanec. Nu proč ne téma by u mne byl jejich pohled na sport, který oba vykonávají. Speciálně by mne jako ženu zajímalo jak zvládají osobní život kombinovat s vrcholovým sportem. Jak rodina zda je podporují, či se setkávají s nepochopením. Jejich zážitky z různých sportvoních akcí a určitě ráda bych se podívala na medaile. Oba jsou mi i velice sympatičtí tak pokud bych měla volit mezi celebritami tak právě tyto dva sportovce.

Český showbyznys sleduji spíše z novin občas a myslím, že spíš často sledujem jen ty ,,špatné,, události než jejich normální život.

Na nervy mi neleze celibrita samá ale spíše podání zpráv samotných. Co se jistě nedalo už moc poslouchat a vnímat byla a je kauza Iveta Bartošová. Upřímně pokud se situace má tak jak je v mediích popisovaná tuto ženu lituji a doufám, že se ji život aspoň trochu zlepší k lepšímu. Nicméně pokud se nejedná o zdraví, které nemůžeme ovlivnit tak to ostatní jsme schopni změnit. Myslím, že v jejím případě kdyby chtěla žíti trošičku normálně neutápěla by žal tam kde ho utápí.

Do divadla jsem chodila pouze jako školou povinná, tj. kvůli celebritám do divadel nechodím. Spíše mám oblíbené jedince hudební což jsou u mne skupina Kryštof a Tomáš Klus tak pak navštívuji jejich koncerty, ovšem spíše kvůli hudbě samotné. I když u Tomáše Kluse se mi hrozně líbí jeho názory u něj speciálně je to spíše kvůli jeho osobnosti.

Karel Gott či Helena Ondráčková mými favority nejsou, ale proč si je neposlechnout. Kafe to opravdu ne. Možná babička, že by si dala říct. Vzpomínám si na zážitek z dětsví kdy v televizi (tenkrát samozřejmě ještě černobílé) zpíval Karel Gott a babička se celá rozplývala nad tím jaký to pro ni je fešák.   

Jo a podpis tak to bych si řekla hned doma už mám dva jeden právě od zmiňovaného Tomáše Kluse a druhý od skokana Jakuba Jandy.

louskacek2

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama