shower

Jsou lepší erotické hrátky dvou čerstvě vymydlených a navoněných těl, nebo je víc sexy zvířecí spontánnost bez mýdla a parfému?

Počítáte-li sebe i svého partnera k „normálním“ konzervativním lidem, nejspíš je pro vás hygiena těsně před sexem důležitá. Nejde přece jen o estetický zážitek, ale i o některé pohlavně přenosné infekce, na které stačí voda a mýdlo – například zánět močových cest. Vyvoněné tělo, podpaží a klín však má i svá negativa. V ten moment jste sterilní a nejsou z vás cítit žádné feromony, které u protějšku způsobují vášnivou reakci. Takže mýt se před sexem, nebo ne? Dost intimní téma, na které se každého zeptat nemůžete. Já jsem se zeptala svých kamarádek. Nejdříve se kroutily, ale nakonec vylezly s pravdou ven.

Co vyprávěly kamarádky

První se slova ujímá Marcela. Je rozvedená a tři roky žije s přítelem Liborem.

„Před sexem doma se oba myjeme, i když mám pocit, že Libor to dělá hlavně kvůli mně. Já se asi trochu za své osobní pachy stydím a chci, aby byly co nejmenší, pro Libora jsou naopak vzrušující. Aspoň to tvrdí on. Jestliže se milujeme vícekrát za sebou, výslovně nechce, abych se po jednotlivých číslech myla, prý je pro něj vagina potřísněná semenem strašně sexy. V přírodě jsme se sice milovali jen párkrát a samozřejmě bez mytí. Orální sex v tom ale zahrnutý nebyl, ten bych já v takovém případě nepřipustila. Vím ale, že jemu by nevadil. Myslíte si, že je živočišné prase?“

shower

Jako druhá dává své zkušenosti k dobru Silva. Je patnáct let vdaná, svému muži nikdy nebyla nevěrná.

„Před „velkým“ sexem se doma pořádně umyju a použiju manželův oblíbený parfém, o kterém tvrdí, že ho vzrušuje. Ale jestliže je milování spontánní, třeba u sporáku při vaření oběda, asi bych tu atmosféru odbíháním do koupelny úplně zkazila. To přece musíte využít té okamžité vášně a náruživosti, a ne se jít před tím šmudlat do vany. Než se vrátíte, bude po chuti. Takový sex taky většinou trvá jen chvilku, takže stačí nadzvednout sukni…

Další v pořadí je Renata. Je čerstvě rozvedená a zatím sama.

„Odmalička mně hrozně vadily různé oplzlé vtipy o ženských, které smrdí, všechno se na nich lepí… atd. Bylo to nechutné, i když záliba pubertálních spolužáků nám je vyprávět byla neutuchající. Vzpomínám si, jak jsem se v osmnácti poprvé zamilovala a s vyvoleným jela týden na chatu. Strašně jsem se za své pachy styděla a dokonce jsem se styděla i před ním mýt. Tajně jsem si proto odnesla hrnec s vodou, žínkou a mýdlem na půdu a chodila se tam umývat tak, aby si toho nevšiml. Teď se tomu musím smát, ale byla jsem ze sebe strašně zakomplexovaná.“

Libuška vyprávěla opravdovou perlu. Je podruhé vdaná, než našla toho pravého, vystřídala několik známostí. A jeden amant se opravdu povedl.

shower„To nebyla žádná opravdová známost, viděli jsme se jen dvakrát a k žádnému sexu ani nedošlo. Byl to bývalý manekýn. Nádherný vysoký čtyřicátník, po kterém se ohlížely slečny od patnácti výš. A on si vybral mě! Byla jsem jako u vytržení. Nadšení ale trvalo jen jedno rande. Pozval mě sice na večeři do pěkného podniku, ale tady mi celou dobu vyprávěl o své bývalé přítelkyni. Ale ještě že tak. Jinak bych se nedozvěděla, že je úchylný přes hygienu. Denně musel mít čistě povlečené postele do bílého damašku, po každém utření se musel měnit ručník, příprava na sex obsahovala vaginální výplachy lehkou desinfekcí, což probíhalo i několikrát během soulože! Dokonalá žena, jakou hledal, nesměla mít kvůli čistotě na těle ani v klíně jediný chloupek. Z milého manekýna se mi udělalo zle hned během prvních pár hodin. Ale je mi jasné, že ani já bych jeho sítem neprošla. Podruhé jsem ho viděla jen proto, že mi v jeho autě spadly hodinky a on mi je přivezl. Pak mi ještě psal i volal, ale představa neustále povlíkající pokojské s vaginálními výplachy mě opravdu nelákala.“

A co přidala Martina? Je vdaná 10 let a celkem spokojená. 

„Před sexem se myjeme oba, ale já mám zakázány voňavky. Můj muž říká, že miluje moji přirozenou vůni a parfémy mu celý sex zkazí. Je to legrační, ale někdy mě očichává jako pes. Ne v intimních partiích, ale vlasy, krk, paže… Prý se mojí vůně nemůže nabažit ani po deseti letech soužití. Mně jeho tělo taky voní, ale jen když je vysprchovaný. Když je upocený po celém dni venku, intimní kontakty mi moc příjemné nejsou.“

Dva extrémy intimní hygieny

SKATOFOBIE – hysterický strach ze špíny a ze znečištění svých genitálií

SKATOFILIE – obliba sexu ve špíně a výkalech

Voňavé kuriozity

1. Tradují se historky o vévodovi aragonském, který si prádlem vysněné dámy potíral obličej, a tím ji miloval čím dál zoufaleji.

2. Arabové tělesné vůni připisují daleko větší důležitost než my, protože věří, že je z ní možné vyčíst i charakterové a osobní vlastnosti. Při setkání s Arabem se vám proto může klidně stát, že bude intenzivně nasávat váš dech, což je něco, čemuž se většina z nás striktně vyhýbá. Arab si tím však odhaduje vaše vlastnosti. Ani arabské nevěsty to nemají jednoduché. Dohazovač při domlouvané svatbě často žádá rodiče, zda by si mohl nevěstu očichat. Jestliže „nevoní pěkně“, může ji odmítnout, neboť dívka bude mít nesnášenlivou a nespokojenou povahu.

Jak muži snášejí parfémy
Výzkumy ukázaly, že používají-li ženy velké množství parfému, mohou v mužích vyvolat určitý stupeň agresivity. Dokonce v kombinaci se společenským oblečením vyvolávají pocit odstupu a chladnosti. Naopak kombinace s neformálním oblečením vyvolává velice pozitivní naladění. Nevěříte? Tak si zkuste navonět tepláky a uvidíte.

Nos a orgasmus

showerNos je nejchoulostivější smyslový orgán a i nepatrný čichový vjem zůstává dlouho v paměti. To, co v ženě vyvolává orgasmus, prý není délka penisu, ale především milencovo pižmo. Naznačují to alespoň odborníci z berlínské nemocnice Charité, kteří podrobně mapovali pohlavní život 575 obyvatelek německé metropole ve věku od 17 do 71 let. Muži, kteří používají nesprávné parfémy, případně jsou cítit tabákem, pivem, potem a zejména tělesnou nečistotou, nedokážou partnerku uspokojit. Z dřívějších výzkumů přitom vyplývá, že nejerotičtější představy u slabšího pohlaví vyvolává vůně vanilky. Dalšími faktory, které spolurozhodují o kvalitě orgasmu, jsou psychické uvolnění a tělesná hygiena.

Jak sbalit muže
Zkuste to vůní vaginy. Ne však vlastní, ale speciálním parfémem prodávaným pod názvem Vulva Original. Tuto unikátní vůni přinesla na trh jedna německá firma a k dostání je zatím jen v sex shopech. Žena ji může aplikovat kamkoli, nejlépe však na místa, kde proudí krev. Její výpary podle výrobce zaručí, že se každý muž zblázní.

 

Jak je to u vás? Myjete se striktně před každým sexem, nebo dáváte přednost spontánnosti? Stydíte se za svou přirozenou vůni? Vadí vám ne úplně vymydlený partner?

Reklama