Léto je pro pleť jedním z nejnáročnějších období v roce. Slunce, opalovací přípravky, slaná mořská či chlorovaná bazénová voda pro ni představují velkou zkoušku. Není však nutné si letní radovánky odpírat. Skvělým pomocníkem pro péči a jemné čištění pleti může být ikonický produkt – tableta na mytí Dove Beauty Cream Bar. Ta obsahuje hydratační složky, díky nimž zachovává přirozenou vlhkost kůže a nevysušuje ji.

Tableta na mytí byla vůbec prvním produktem značky Dove. Vyrábí se již  od roku 1957, kdy díky svému revolučnímu složení začala nahrazovat klasická mýdla s tendencí pleť vysušovat. Dove Beauty Cream Bar je od počátku jiná. Obsahuje ¼ hydratačního krému, který pomáhá udržet pokožku jemnou a vyživenou. Z tohoto důvodu je ideální k péči o celé tělo, a to i u těch nejcitlivějších jedinců.

Dove

Dove Beauty Cream Bar je díky svému složení efektivním a jemným čisticím produktem vhodným také k péči o obličej. Ten šetrně odlíčí, nepodráždí a po umytí tak pleť není suchá a napjatá, jako se může stát po použití obyčejných mýdel.

Dove Beauty Cream Bar je skvělým pomocníkem na cesty, kdy se lze pomocí jediného výrobku umýt, bezproblémově odlíčit, přitom udržet přirozenou vlhkost kůže a zbytečně ji nevysušit.

Dove krémová tableta na mytí je k dostání v běžné maloobchodní síti za nezávaznou spotřebitelskou cenu 26,90Kč.

Reklama