Oblaka páry, horké talíře a kapky vody na nádobí? S těmito nepříjemnostmi je odteď konec! Společnost Whirlpool nabízí zákazníkům generaci myček se systémem aktivního sušení PowerDry, který se díky 3D proudění vzduchu postará o to, aby bylo nádobí ihned po otevření myčky dokonale suché a lesklé. Kromě vestavných typů těchto myček si je zájemci mohou pořídit i ve volně stojícím provedení, a ozvláštnit tak svoji domácnost designově zajímavým a užitečným pomocníkem.

Moderní myčka bezesporu usnadní fungování v kuchyni − obzvlášť po velkolepé přípravě slavnostních velikonočních pokrmů pro celou rodinu. Nádobí nejen dokonale umyje, ale postará se i o jeho osušení, a tyto neoblíbené činnosti tak hravě zvládne za vás. Stačí si vybrat tu správnou a neopomenout především užitečné funkce, které nabízí. Řada myček nádobí značky Whirlpool disponuje unikátní technologií aktivní sušení PowerDry. Tento systém využívá dvou vzdušných proudů a kondenzačního větráku, jenž po skončení mycí fáze aktivně odvádí páru pryč. V mycím prostoru tak nezůstává pára a na nádobí nevzhledné kapky.

 Whirlpool Neschází ani technologie 6. smysl PowerCleanTM, díky níž dokáže myčka přizpůsobit množství vody, teplotu
i čas mytí míře znečištění nádobí. Najednou je možné umýt až 13 sad nádobí. Efektivní a praktická je u myček i třetí příborová zásuvka či polohovatelný vrchní koš, který dovoluje vytvořit tolik místa, kolik momentálně potřebujete i pro velké kusy nádobí, typické pro velikonoční přípravu − pečicí plechy, pánve či hrnce. Ty je možné umístit v dolním koši vertikálně, tedy dnem proti zadní stěně myčky, kde se nacházejí speciální vysokotlaké trysky. Tyto trysky bez problémů odstraní i silné nečistoty, aniž by bylo třeba nádobí ručně předmývat. Díky horizontálnímu umístění hrnců či pánví se navíc do dolního koše vejde více nádobí, např. až dalších 10 talířů, takže hravě zvládnete i opravdu velkou hostinu.

Vestavná myčka Whirlpool WP 209 IX

Plně integrovaná myčka nádobí Whirlpool WP 209 IX s technologií aktivní sušení PowerDry a programem „Wash&Dry” perfektně umyje a vysuší nádobí za pouhou hodinu. Patří do energetické třídy A+++, a může se tak  Whirlpool pochlubit o 20 % nižší spotřebou energie oproti průměrné spotřebě u myček Whirlpool třídy A. Disponuje inteligentní technologií 6. smysl PowerCleanTM, která zajišťuje dokonale čisté nádobí zbavené i zaschlých zbytků jídel díky speciálním tryskám umístěným vertikálně v zadní části spodního koše, které dokážou mýt i hrnce umístěné na výšku, čímž vzniká ve spodním koši více prostoru na další nádobí. Myčka umyje najednou 13 sad nádobí a nabízí užitečnou třetí příborovou zásuvku nad horním košem, kterou lze jednoduše odejmout a zvětšit tím prostor v horním koši, což je praktické například pro mytí vysokých skleniček. Využít lze také možnost nastavení horního koše a zvětšení místa v horní nebo spodní části myčky. Pomocí Multizone si zase můžete nastavit mytí pouze v horním nebo dolním koši. Jakýkoliv únik vody z myčky je předem znemožněn funkcemi AquaStop a AquaSafe.

Doporučená maloobchodní cena myčky Whirlpool WP 209 IX činí 27 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Volně stojící myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 IX, WH

Myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 IX (v nerezovém provedení), ADP 9070 WH (v bílém provedení), která spadá  Whirlpool do nejúspornější energetické třídy A+++, je vybavena technologií aktivní sušení PowerDry. Díky němu se při otevírání myčky nesetkáte s nepříjemným oblakem páry, kapkami vody na nádobí, horkými vlhkými talíři a nedostatečně vysušeným plastovým nádobím, stejně jako s nepěknými skvrnami od kapek vody na příborech a sklenicích. Nové modely nabízí speciální hodinový program „Wash&Dry”, který umyje a usuší nádobí za pouhých 60 minut. Myčka též disponuje technologií 6. smysl PowerCleanTM. Nově koncipované vysokotlaké trysky PowerCleanTM odstraní i odolné zbytky z hrnců a pánví, a to bez zvýšené spotřeby vody. Funkce Sklo se naopak postará o to, aby i křehké sklo bylo umyto šetrně a bez poškození.  Spotřebič se díky široké škále funkcí a variabilním možnostem mytí dokáže přizpůsobit každému typu nádobí. Neocenitelné jsou v dnešní uspěchané době funkce Odložený start a Noční mytí, které se dokonale přizpůsobí vašim časovým možnostem. Samozřejmostí je také samočisticí filtr či nastavitelný horní koš.

Doporučená maloobchodní cena myčky Whirlpool ADP 9070 IX v nerezovém provedení činí 18 990 Kč včetně DPH bez PHE a myčky ADP 9070 WH v bílém provedení činí 17 990 Kč včetně DPH bez PHE.

Podrobnější informace o myčkách a dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na internetových stránkách www.whirlpool.cz.

Reklama