Moderní myčka bezesporu usnadní každodenní fungování v kuchyni. „Nádobí nejen dokonale umyje, ale vybrané modely myček Whirlpool se speciální technologií aktivní sušení PowerDry se postarají o bezchybně lesklé nádobí beze skvrn. Využívají dvou vzdušných proudů a kondenzačního větráku, jenž po skončení mycí fáze aktivně odvádí páru pryč. V mycím prostoru tak nezůstává pára a na nádobí nevzhledné kapky. Se speciálním hodinovým programem „Wash&Dry” bude vaše nádobí čisté, suché a dokonale lesklé za pouhých 60 minut,“ doplňuje Pavel Trka.

 Whirlpool Skutečnými rekordmany jsou myčky, které spotřebují pouhých 6 l vody na mycí cyklus. Efektivní a praktická je u myček i třetí příborová zásuvka či polohovatelný vrchní koš, který dovoluje vytvořit spoustu místa i pro velké kusy nádobí.

Tip: Pečicí plechy, pánve či je možné v myčkách Whirlpool vybavených 6. smyslem a technologií mytí PowerCleanTM umístit v dolním koši vertikálně, tedy dnem proti zadní stěně myčky, kde se nacházejí speciální vysokotlaké trysky. Trysky bez problémů odstraní i silné nečistoty, aniž by bylo třeba nádobí ručně předmývat. Díky vertikálnímu umístění hrnců či pánví se do dolního koše vejde více nádobí − např. až dalších 10 talířů.

Vestavná myčka Whirlpool WP 209 IX

 Whirlpool Plně integrovaná myčka nádobí Whirlpool WP 209 IX s technologií aktivního sušení PowerDry a programem „Wash&Dry” perfektně umyje a vysuší nádobí za pouhou hodinu. Patří do energetické třídy A+++,
a může se tak pochlubit o 20 % nižší spotřebou energie oproti průměrné spotřebě u myček Whirlpool třídy A. Disponuje inteligentní technologií 6. smysl PowerCleanTM, která zajišťuje dokonale čisté nádobí zbavené i zaschlých zbytků jídel díky speciálním tryskám umístěným vertikálně v zadní části spodního koše, které dokážou mýt i hrnce umístěné na výšku, čímž vzniká ve spodním koši více prostoru na další nádobí. Myčka umyje najednou 13 sad nádobí a nabízí užitečnou třetí příborovou zásuvku nad horním košem, kterou lze jednoduše odejmout a zvětšit tím prostor v horním koši, což je praktické například pro mytí vysokých skleniček. Využít lze také možnost nastavení horního koše a zvětšení místa v horní nebo spodní části myčky. Pomocí Multizone si zase můžete nastavit mytí pouze v horním nebo dolním koši. Jakýkoliv únik vody z myčky je předem znemožněn funkcemi AquaStop a AquaSafe.

Doporučená maloobchodní cena myčky Whirlpool WP 209 IX činí 27 990 Kč vč. DPH bez PHE.

Volně stojící myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 IX, WH

 Whirlpool Myčka nádobí Whirlpool ADP 9070 IX (v nerezovém provedení), ADP 9070 WH (v bílém provedení), která spadá do nejúspornější energetické třídy A+++, je vybavena technologií aktivní sušení PowerDry. Díky němu se při otevírání myčky nesetkáte s nepříjemným oblakem páry, kapkami vody na nádobí, horkými vlhkými talíři a nedostatečně vysušeným plastovým nádobím, stejně jako s nepěknými skvrnami od kapek vody na příborech a sklenicích. Nové modely nabízí speciální hodinový program „Wash&Dry”, který umyje a usuší nádobí za pouhých 60 minut. Myčka též disponuje technologií 6. smysl PowerCleanTM. Nově koncipované vysokotlaké trysky PowerCleanTM odstraní i odolné zbytky z hrnců a pánví, a to bez zvýšené spotřeby vody. Funkce Sklo se naopak postará o to, aby i křehké sklo bylo umyto šetrně a bez poškození.  Spotřebič se díky široké škále funkcí a variabilním možnostem mytí dokáže přizpůsobit každému typu nádobí. Neocenitelné jsou v dnešní uspěchané době funkce Odložený start a Noční mytí, které se dokonale přizpůsobí vašim časovým možnostem. Samozřejmostí je také samočisticí filtr či nastavitelný horní koš.

Doporučená maloobchodní cena myčky Whirlpool ADP 9070 IX v nerezovém provedení činí 18 990 Kč včetně DPH bez PHE a myčky ADP 9070 WH v bílém provedení činí 17 990 Kč včetně DPH bez PHE.

 

Reklama