Komu by se ještě dneska chtělo mýt nádobí v ruce, když jsou tu takoví zdatní a šikovní pomocníci. Ne, nemáme teď na mysli vaše děti, které se před domácími pracemi schovávají do svého pokoje se slovy, že se ještě musí učit fyziku. :-) Řeč je o myčkách nádobí Electrolux.
Myčky Electrolux jsou nejen osvědčenými kuchyňskými pomocníky, jejichž služeb využívají hospodyňky na celém světě, ale nyní mají pro vás ještě něco navíc. Díky nové funkci vám myčky Electrolux umožní efektivnější využití novinky 3in1 v sortimentu mycích tablet. Unikátní funkce upravuje program přesně tak, jak to vyžaduje třísložková tableta v každém momentu mycího procesu. Nádobí je tak dokonale umyté a vyleštěné, a to vše s úsporou času a vody. Pokud se však rozhodnete použít jiný typ mycích prostředků než tablety 3 v jednom, jednoduše tlačítko „3in1“ vynecháte a nastavíte myčku na vámi zvolený program. Výhodou pro notorické „nestíhače“ je krátký program na půl hodiny při teplotě 65°C, který nabízí například model ESF 6241.
Myčka, která je ve všech třech sledovaných parametrech (mytí, voda, sušení) zařazena do kategorie A, má elektronické ovládání dotykovými tlačítky s displayem, úsporný systém fuzzy logic a funkci zpožděného startu. Nechybí ani dětská bezpečnostní pojistka a funkce AQUA-CONTROL zabraňující úniku vody. Myčka o šířce 60 cm v působivém moderním designu je vybavena tlačítkem „3in1“, díky kterému nejlépe využijete výhod tablet 3 v jednom. Tato myčka je určena pro mytí 12 souprav a má snadno přestavitelný horní koš i při plné náplni. Jejím velkým plus je také tichý provoz, který dosahuje maximální hlučnosti 47 dB.