Flexibilita. Adaptace. Funkčnost. Tyto tři hlavní směry dominovaly při vývoji a výzkumu, jehož výsledkem je nová řada myček nádobí, kterou na trh uvádí značka gorenje. Všechny funkce jsou dokonale sladěny s každodenními potřebami uživatelů. S myčkami gorenje SmartFlex ušetříte energii i čas na důležitější věci v životě, než je mytí a utírání nádobí. Life simplified!

gorenje

Myčky nádobí z nové generace gorenje jsou plně kvalifikované, aby dělali práci za vás. Nejmodernější motor Inverter PowerDrive s regulací rychlosti zajišťuje vysokou výkonnost s výrazně tišším provozem, nízkou spotřebou energie a delší životností. A tím výčet bonusů rozhodně nekončí! Interiér myček nádobí SmartFlex je navržen tak, aby si každý druh nádobí a příborů našel své místo, bez ohledu na jeho tvar nebo velikost, a myčku opustil perfektně suchý (systém TotalDry) – a to včetně plastového nádobí. Tři koše umožňují umývání až 16 jídelních souprav zároveň. Flexibilní interiér ale i 15-minutový program SpeedWash se bude hodit třeba při návštěvě přátel. Představte si, že zatímco vy podáváte dezert, nádobí z hlavního chodu už je perfektně čisté!

gorenje

Myčky nádobí gorenje SmartFlex nabízejí řadu vyspělých funkcí, a přitom jsou velmi snadno, intuitivně ovladatelné. Například moderní technologie IonTech, fungující na principu přirozeného procesu ionizace, pohlcuje nepříjemné pachy a udržuje myčku svěží, i když ji špinavým nádobím plníte postupně několik dnů. Máte doma malé děti? Pak jistě oceníte program Extra Hygiena, který imituje proces sterilizace a odstraní 99,9 % všech bakterií – ideální pro mytí dětských potřeb a kojeneckých lahví. Pečlivě umístěné LED osvětlení interiéru myčky umožňuje snazší nakládání a vykládání nádobí.

gorenje

Nové myčky gorenje jsou nejen výkonným, ale díky funkci SuperSilent také mimořádně tichým pomocníkem. A navíc šetrným! Stačí si spočítat, že při ručním umývání 12ti jídelních souprav spotřebujete 100 l vody, zatímco myčka 10x méně! Myčky gorenje SmartFlex snižují spotřebu dokonce na 6,9 l na jeden umývací cyklus. Domácí rozpočet potěší také nejvyšší úroveň energetické úspory A+++-10 %. Nezáleží na tom, zda chystáte rychlou večeři pro dva nebo pořádáte honosnou párty. Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. A ani nemusíte nastavovat speciální programy pro sklo anebo intenzivnější mytí – funkce AutoProgramme to vyřeší za vás.

gorenje

Více informací na www.gorenje.cz

Reklama