Během dovolené asi málokterá žena sáhne po líčení, naopak si užíváme ten pocit, kdy nemusíme před zrcadlem trávit dlouhé minuty. Při návratu do „normálního“ života se však opět vrháme k zrcadlu a celý koloběh nanášení šminek začíná nanovo.

Mám to štěstí, že nepatřím mezi klasické bledulky, jejichž pleť připomíná pokožku porcelánové panenky, ba naopak. Během celého roku mám sympatickou barvičku a v létě se velmi rychle a především dobře opaluji, za což jsem opravdu ráda. Miluju totiž opálenou pleť, která díky bronzovému nádechu již nepotřebuje ani moc líčidel, a tak si přes léto vystačím opravdu s málem. Prvním pomocníkem, na kterého nedám dopustit, je luxusní bronzový pudr od značky Avon. Ten obsahuje výtažky z jantaru a arganového oleje a dodává pleti nádech přirozeného opálení. Stačí několik rozetření štětcem pod lícní kosti a pak směrem vzhůru po tvářích, já si ho nanáším i podél spánků a na čelo, tím docílím naprosto dokonalého stínování tváře. Doporučuji všem, které chtějí podtrhnout svou bronzovou barvičku.

sdf

V létě si odpouštím všelijaké make-upy a BB krémy, úplně si vystačím právě s bronzery. Avšak nedávno se mi dostal do rukou CC krém od Mary Kay, který jsem vyzkoušela, a jsem z něj naprosto unešená. Je mimořádně lehký, má pleť po jeho aplikaci je bezchybná a působí velmi přirozené, což velmi oceňuji, nejsem totiž příznivkyní takového toho přehnaného líčení. Navíc poskytuje mé pokožce hned 8 různých účinků v jednom kroku, jako je například rozjasnění pleti, minimalizace různých zarudnutí, hydratace atd. Velké plus si u mě CC krém získal i proto, že se vyrábí hned v několika různých odstínech, a tak konečně seženu skvěle padnoucí barvu pro mou pokožku, což byl do teď trošku problém. Všem ve svém okolí ho doporučují, proto i vy, pokud toužíte po dokonalé tvářičce, byste si ho měla pořídit, rozhodně budete spokojená!

asd

Ať je podzim, jaro, léto, nebo zima, lesk na rtech je vždy prima. Tak přesně toto je mé krédo, a tak ve všech kabelkách či kosmetických taštičkách mám spousty lesků na rty. Můžu s čistým svědomím říct, že jsem vyzkoušela snad všechny od různých značek, a s některými jsem nebyla úplně spokojená. To však neplatí u lesku The ONE Colour Unlimited od značky Oriflame, ten na rozdíl od jiných na rtech nelepí, příjemně voní a navíc hydratuje. Mám ho ve třech barvách a jsem s ním opravdu spokojená, ještě musím na nějakém štramáčkovi vyzkoušet, jestli se jedná o neslíbatelný lesk, ale tohoto úkolu se zhostím velmi ráda. :-)

as

I já během svého pobytu u moře chodila bez líčení, ono tedy chodit k vodě s nánosem řasenky by bylo asi i trošku divné. Vždy se podivím, když vidím silně nalíčenou ženu na pláži, ale pokud se někdo cítí dobře s černými šmouhami až k bradě ve stylu Jokera z filmu Temný rytíř, proč ne… Produkt, který si však vždy na dovolenou vezu, jsou oční linky. Mým letošním tipem jsou zlaté tekuté oční linky Mary Kay At Play. Ty totiž krásně orámují mé oči a zlatá barva dodá mým zeleným očím na ještě větší intenzitě. Především nevypadají příliš tvrdě, barva nebledne, nestírá se ani se neloupe a skvěle koresponduje s opálenou pokožkou.

as

Ač v těchto měsících moc líčidel nevyužívám, vždy při sobě mám černou fixu na oči od Avonu. Ta totiž zvýrazní mé oči přesnými linkami, snadno se nanáší a umožňuje vykreslit tenké nebo výraznější linky podle toho, jak to zrovna potřebuji. Líbí se mi, že se jedná opravdu o velmi sytý odstín černé, protože některé fixy, které jsem v minulosti ozkoušela, měly spíše popelavý tón, a to se mi moc nelíbí. Fix by rozhodně neměl chybět těm, které si rády líčí oční linky a chtějí, aby jim linka vydržela po celý den.

asf

Na jaký kosmetický produkt nedáte v létě dopustit vy?

Čtěte také:

Reklama