Milé ženy-in,
zrovna včera se mi přihodilo to, co jde ruku v ruce s dnešním tématem. Opět po nějaké době jsem měla chuť obohatit si šatník o nějaké to spodní prádlo. Vyrazila jsem do místního obchodu, kde mají mimo jiné prestižní značky, které preferuji. Po sdělení své velikosti poprsí oné paní prodavačce jsem přišla o odvahu zeptat se jí i na kalhotky. Po mamince jsem velice obdařena ženskými přednostmi (80 F) a považuji je za „ozdobu" ženy. Když jsem na dámě za pultem viděla její tvář, nedala se čekat pozitivní reakce. Její odpověď zněla takto: Nezlobte se, ale my tu vedeme jen normální velikosti." Ačkoli jsem duchem velmi silná žena, toto se mě vskutku dotklo. Svou velikost poprsí považuji za naprosto normální. Nicméně dáma za pultem, jejíž hruď byla adekvátní čtrnáctileté dívce, měla o velikostech absolutně jinou představu a jiné měřítko.

Takže, milé ženy-in,
jestli některou z vás potkalo něco podobného, kdy vás někdo vyčlenil ze skupiny těch normálních", nezoufejte a hlavu vzhůru. :-)

Vrzi
Milá Vrzi,
děkuji za první příspěvkovou vlaštovku a povzbuzení pro ženy, které se setkávají s podobnými reakcemi prodavaček. Já mám spíš opačný problém, mě by nejraději poslaly na dětské. :-)
Reklama