Díváte se rádi na filmy? Chodíte rádi do kina, ale nemáte na to čas a je vám líto utrácet stovky korun za každý film? Kupujete si DVD se zajímavými filmy nebo seriály? Nebo jen občas máte chuť si pustit si nějaký film v klidu domova, protože vás nabídka televizních kanálů neuspokojila? Pokud patříte mezi tyto filmové nadšence či si rádi pustíte film podle nálady, jistě oceníte novou nabídku interaktivní televize Horizon od UPC – My Prime.

UPC

V nabídce videopůjčovny najdete české i světové filmy, seriály, dokumenty a pohádky pro děti.  Ze zahraničních filmů je to například Po přečtení spalte, Půlnoc v Paříži, Vlk z Wallstreet, Millenium 1, 2, 3, Obhájce ... Z českých filmů například filmy Příběh Kmotra a Pelíšky, Pupendo, 2Bobule, Zakázané uvolnění a další. Pokud máte rádi kultovní americké seriály, tak oceníte tituly jako je jako House of Cards – Domek z karet, Perníkový táta nebo Patty Hews: nebezpečná advokátka. Dětem jsou určeny filmy jako Garfield, Peklo s princeznou, Kozí příběh nebo seriály Krtkova dobrodružství a Čapí příběhy.

UPC

Videotéka je postavena na modelu měsíčního předplatného, tedy neomezeného sledování libovolného počtu českých i zahraničních filmů, seriálů, dokumentů nebo pohádek. My Prime je možné sledovat i prostřednictvím aplikace Horizon Go na chytrých telefonech, tabletech nebo ve webovém prohlížeči www.horizon.tv na počítačích a laptopech. Divák za sledování všech titulů bez reklam platí měsíční poplatek99 Kč. V případě, že si zákazník objedná tarif Komfort nebo Komplet, má videotéku My Prime již zahrnutou v ceně.

UPC

Jak Horizon s videopůjčovnou My Prime získat?

Jestliže patříte mezi stávající zákazníky digitální televize UPC a máte doma kompatibilní set-top-box, budete na službu Horizon převáděni v průběhu léta. Noví zákazníci si mohou Horizon s videotékou My Prime objednávat na všech prodejních kanálech UPC včetně webových stránek www.upc.cz a zákaznické linky 241 005 005.

Využívejte TV archiv

Díky službě TV archiv si můžete přehrát film či díl oblíbeného seriálu, který byl v klasickém TV vysílání uveden již o den dříve a to až 7 dní zpětně po tom, co byl film či seriál odvysílán. V současné době zobrazuje TV archiv pořady TV NOVA, České televize a Disney Channel.

UPC

Chcete si nahrát film? Uživatelé služby Horizon mohou díky sedmidennímu elektronickému programovému průvodci EPG snadno vyhledat a navolit, které pořady budou chtít nahrát. Ve stejný okamžik můžete nahrávat až 3 pořady a na  čtvrtý pořad se současně dívat. To se může hodit, že? Někdy se sejde celá rodina ale představy o tom, na co se koukat se u každého dost často liší. Jak to máte doma vy - kdo u vás doma ovládá ovladač?

Reklama