Další velikonoční příspěvek je především na pokoukání. Krásu přírody na velikonoční procházce zachytila čtenářka lalica a my jí děkujeme.

Milá redakce, svátky jara pomalu končí. Včerejší den byl plný slunce a přímo lákal k procházce. Měli jsme na návštěvě rodinu mého bratra a tak jsme si vyšli na procházku do přírody viz fota: blatouch, petrklíč, podběl a smrckovec.

blatouch

petrklíč

podbel

smrkovec

Měli jsme štěstí a uzřeli i první jarní houby. Zdálo se, že když je zima tak dlouhá, bude také déle trvat než nám ukáže své " poklady". Ale ona je především moudrá a ví, kdy je čas petrklíčem otevřít přírodu. A tak jsme se především kochali....

trevis

V pondělí se počasí pokazilo a tak jsme vyrazili na dlouho slibovanou návštěvu přátel v nedaleké podhorské vesnici. Jedním z důvodů byl také fakt , že si pořídili nového pejska. I když pořídili není ten správný výraz. Jejich pes Bert utekl z domova a na své cestě za dobrodružstvím a svodobou si užil se sousedovic Britou .

trevis

Důsledek na sebe nenechal dlouho čekat - 5 štěňátek. Všechny našly nový domov a Trevise se rozhodli známí vzít jako společníka k Bertovi. Pomaly si na synka zvyká. Opatrně jej očichuje a trpělivě si nechává okousávat tlapky... lalica

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Děkujeme za krásné fotečky z přírody. Je vidět, že se umíte dívat.

Jak se vám líbí, milé ženy-in? Pošlete nám také nějaké foto z Velikonoc? Nebo nějakou historku? A co třeba video? Určitě máte nějaký zážitek, tak si ho nenechávejte pro sebe a napište.

redakce@zena-in.cz

Reklama