Manželský trojúhelník může fungovat tehdy, pokud je jeden z úhlu tupý. Říká se. Ovšem někdy se trojúhelník změní v mnohoúhelník. Tím pádem je hned více tupých stran. To pak i sebehorší nevěra může mít celkem zajímavé rozuzlení. O tom nám už bude vyprávět paní Danuše.

Mkapavkaanžel paní Danuše je fešák. Čehož si je očividně vědom. Paní Danuše totiž manželovi již několikrát na nevěru přišla. Vždy mu, jako milující manželka, odpustila. Nyní je ale už konec. Došla jí trpělivost. A není se čemu divit. „Pro mě také byla nevěra hrozným pomyšlením. Byla jsem přesvědčená, že bych manželovi nikdy neodpustila. Když pak ale stojíte před rozhodnutím, jestli rozvrátit rodinu, přemýšlíte jinak. Dvakrát jsem to přešla. Nyní ale předvedl něco tak nechutného, že už jsem si řekla DOST!“ vypráví o svém rozhořčení.

„Když přišla má svobodná kamarádka s tím, jestli bych jí nedomluvila mou gynekoložku, souhlasila jsem a vše zařídila. Nenapadlo mě, že nás toho později bude pojit víc než dlouholeté přátelství a společná lékařka.“ Ještě ten týden se dozvěděla, že její kamarádka má kapavku. Danuši to moc nepřekvapilo. Kamarádka rozhodně žádná jeptiška nebyla. O pár dní později přišla i švagrová s tím, že má tuto pohlavní nemoc. Danuše se tomu ale jen smála a ještě netušila, že i ona kapavku má. „Švagrová vše svalovala na mého bratra. O tom žádná, že je kvítko. Raději jsem se k tomu nevyjadřovala. A pak to přišlo, bylo tady velké finále,“ kroutí hlavou Danuše. Ta začala mít nepříjemné gynekologické obtíže. Řešila to volně prodejnými prostředky, ale bezúspěšně. Šla tady k lékařce. Verdikt zněl - kapavka. „Ten hajzl, bylo první, co mi prolétlo hlavou. Já totiž manžela nikdy nepodvedla. Měla jsem neskutečnou zlost. Přišla jsem domu a hned na něj spustila. Nezapíral. Když se obhajoval a omlouval, najednou mi došlo, že to vlastně mají i holky. Uhodila jsem na něj (teda i jeho). Vše přiznal!“ Danuše byla zrazena a znechucená. Samozřejmě ze všeho vyvodila důsledky. Přišla o kamarádku a rozvádí se nejen ona, ale i její bratr. „Jediné, co by mě zajímalo, kdo z nich to přitáhl,“ uzavírá vyprávění Danuše.

Zrady i nevěry pocházejí většinou ze slabosti, ne ze záměru.
François de La Rochefoucauld

Zdroj fotografie: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama