HájekSoutěž Muž roku je snad prokletá. Finalisty pronásleduje série nešťastných náhod. Loňský finalista a vítěz Martin Zach ochrnul po nešťatném skoku do vody na vodních lyžích. Hned druhý den po svém vítězství. Martin si poškodil míchu a skončil na vozíku.

Předloňský finalista Miroslav Jech nedávno prodělal lymskou boreliózu a ochrnul též. Devětadvacetiletý muž necítí levou stranu obličeje, ochrnutou má i levou ruku, do které se mu už naštěstí pomalu vrací hybnost.

Neštěstí potkalo o víkendu také letošního finalistu Jana Hájka, jehož jsme vám představili ZDE. Jan na své motorce mířil z Břeclavi do Bratislavy. Do cíle však nedojel, srazil se s osobním autem a náraz jej odmrštil ze silnice. Kromě četných pohmožděnin si z nehody odnesl i zlomené žebro. V nejbližších dnech ho čeká převoz z bratislavské nemocnice do břeclavské, kde je devětadvacetilatý Hájek doma.

My se přidáváme k pořadateli soutěže Davidovi Novotnému, který doufá, že se zraněný finalista do srpnového finále uzdraví, a držíme Honzovi palce.

Čtěte také:

Více o soutěži najdete na www.muzroku.cz

 

 

Reklama