Mezinárodní průzkum mezi 2000 muži označil autonomní auta a kondomy podporující ženský orgasmus za jasné vítěze vynálezů určených primárně pro ženy. Tyto produkty za sebou nechaly i takové inovace jako jsou chytré polštáře, kamery do ledničky, podvodní drony nebo hlasem aktivované vysavače. Výsledky zveřejnila značka Durex, která požádala muže, aby vybrali pro ně nejzajímavější nový vynález. Jasným vítězem se stala autonomní auta, nicméně hned za nimi se umístily kondomy Durex Intense Orgasmic podporující orgasmus. Přes 90 % mužů dále v rámci výzkumu prohlásilo, že by rádi vyzkoušeli kondom podporující orgasmus ženy. Dali tím jasně najevo, že jim záleží na tom, zda jejich partnerka dosáhne při sexu vyvrcholení.

Vývoj tohoto produktu byl reakcí na dřívější průzkum, který ukázal, že dvě třetiny žen nedosáhnou pokaždé při milování s partnerem orgasmu**. S problémem dosažení ženského orgasmu se setkává i přední česká expertka na partnerské vztahy, doktorka Laura Janáčková ve své ambulanci: „Pro mnohé ženy je intimita s partnerem projevem vzájemné lásky a blízkosti, příjemný prožitek z těchto chvil však bezesporu vždy umocní, když oba partneři při milování prožijí orgasmus. Proč by žena vyhledávala sex s partnerem, který nemá zájem na tom, aby i ona byla při vzájemném milování uspokojena?“

Když byl mužům v rámci průzkumu položen dotaz, který z nových vynálezů by vybrali jako ten nejlepší pro zlepšení vztahu se svou partnerkou, téměř dvě třetiny respondentů souhlasily, že kondom, který by jim pomohl uspokojit partnerku, by byl opravdovou revolucí v jejich ložnici.

Kondomy Durex Intense Orgasmic: Intenzivní zážitek pro ženu i muže

DurexNový kondom je lubrikován stimulačním gelem, který je navržen tak, aby zvýšil citlivost intimních partií partnerky. Přináší hřejivé a chladivé pocity a jemné mravenčení, zatímco vroubky a výstupky se starají o dodatečnou stimulaci. Nové kondomy Durex Intense Orgasmic jsou navrženy tak, aby poskytly co nejvyšší míru vzrušení nejen pro ni, ale díky jejímu uspokojení i pro něj a udělaly tak ze sexu ještě intenzivnější zážitek.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 360 Kč za balení deseti kondomů.

Nový Durex Intense Orgasmic Gel je revoluční gel ke stimulaci klitorisu, vytvořený pro intenzivnější zážitek z orgasmu. Stačí nanést několik kapek a vmasírovat je do klitorisu během předehry a speciální složení gelu přinese smyslné pocity tepla, chladu nebo příjemného mrazení, které dokážou zvýšit citlivost intimních partií vaší partnerky a přinést jí intenzivnější uspokojení.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 299 Kč

Jako součást kampaně Durex vytvořil nové video, ke zhlédnutí zde: