Nakupování přes internet si získává stále větší oblibu. Nabízí řadu výhod a zbývá jen minimum bariér, které by vás od nákupu prostřednictvím e-shopu mohly odrazovat. Pro někoho je takovou bariérou třeba nedostatek důvěry v konkrétní obchod. Často zbytečně. Můžete se totiž spolehnout na hodnocení lidí, kteří prostřednictvím daného e-shopu již nakoupili.

Obchodníci si dnes na internetu musí dobře hlídat svoji pověst. Zprávy o nepoctivosti nebo špatném přístupu ke kupujícím se naštěstí šíří velmi rychle. Prodejce může na své stránky napsat cokoli, na řadě míst ovšem naleznete reálné, nezkreslené a necenzurované zkušenosti běžných zákazníků. Obrázek si pak snadno uděláte sami.

Mezi obchody, se kterými jsou zákazníci objektivně nejvíc spokojeni, patří český prodejce školních batohů Topgal. Důkazem jsou doslova stovky pochvalných recenzí, které zaznamenal specializovaný server Heureka.cz. Tyto nezávislé stránky shromažďují zkušenosti spokojených i naopak zklamaných zákazníků e-shopů.

Jaký je verdikt té nejspravedlivější poroty – tedy lidí, kteří u Topgalu skutečně nakoupili?
• 100 % zákazníků dostalo zboží nepoškozené,
• 99 % zásilek dorazilo do 10 dnů,
• 99 % lidí by obchod doporučilo svým známým.

Stoprocentní kvalita by měla být naprostou samozřejmostí – a zkušenosti zákazníků ukazují, že jí u Topgalu přikládají velkou váhu. Vedle zboží v perfektním stavu navíc lidé u svých zásilek nacházejí další dárečky a překvapení.

Zboží zakoupené v e-shopu Topgal.cz také přijde velmi brzy. Na tom se shoduje mnoho hodnotících zákazníků. Označení „skladem“ totiž u Topgalu skutečně znamená, že zboží je fyzicky dostupné ve skladu firmy. Díky tomu expedice vybraného výrobku proběhne okamžitě.

Váháte-li s nákupem dárků přes internet právě kvůli době dodání, nemusíte se u Topgalu ničeho obávat. I v předvánočním období firma garantuje dodání zboží zakoupeného do 21. prosince ještě do Štědrého dne. Nyní navíc dosahují slevy až 82 %.
Maximálního počtu pěti hvězdiček dosáhl obchod Topgal i v dalších oblastech. Velmi kladně nakupující hodnotí jak přehlednost e-shopu, tak i úroveň komunikace firmy se zákazníky.

A protože nejvyšší hodnocení získal obchod i v celkovém souhrnu, je kvalita e-shopu Topgal skutečně nezávisle ověřena.

Reklama