marina

Zima nám konečně ukázala drápky a musíme sáhnout hlouběji do skříně a vytáhnout silnější „kalibr“. Tím jsou teploučké prošívané bundy, které nás určitě zahřejí… ale také přidají pár centimetrů na objemu, což mnohé ženy odrazuje. Ale já bych to zase tak černě neviděla.

Dokážu vám, že i v péřovce můžete vypadat skvěle. I když nemáte velikost XS. Já vím, stále někde čtete nebo slyšíte, že to není oblečení pro každou ženu, či dívku, že vypadá dobře jen na mladých a hubených.

Tohle klišé mě už vyloženě rozčiluje. Jasně, teď po Vánocích všichni šílí s hubnutím, ale to se nepodaří ze dne na den a kvůli tomu přece nebudete mrznout.  Buďte v klidu, mějte se ráda, taková jaká jste a klidně si oblečte péřovku.

Našla jsem vám pár tipů pro inspiraci. Schválně jsem vybírala ženy, jejichž proporce jsou u nás ve většině. Nejsou ani tlusté, ani hubené, prostě akorát. Všimněte si, jak jim to sluší, a zkuste popřemýšlet, čím to je. Jedno vím jistě, číslem na visačce určitě ne.

Je to o drobné rafinovanosti, kombinaci barev, ale hlavně o upravenosti. Každá žena má svůj půvab ve své moci: Nejen kvalitní oblečení, ale i hezký účes, přirozený make-up, čisté boty a nápadité doplňky umí víc, než si myslíte. To platí vždycky: Ať máte na sobě večerní šaty nebo zmiňovanou péřovku.

Ale to by dalo na samostatný článek. O tom snad někdy příště. Teď se podívejte na fotky a zkuste se vžít do role modelky.

Oslovil vás některý „outfit“? Napište mi proč.

marina

Oblečení tón v tónu je sázka na jistotu. Zeštíhluje, prodlužuje a vypadá elegantně

bunda

Máte širší boky a stehna, ale štíhlý pas? Taková bunda vám bude určitě slušet. Neschovávejte se v černé a zkuste zazářit ve výraznějších barvách

bunda

Svislé pruhy (léga a boční švy) vertikálně rozčlení postavu a prošívaná aplikace zase „rozbije“ formu. To vše dohromady zahraje ve váš prospěch.

h

Vsaďte na výraznou podšívku, která připoutá pozornost a protáhne postavu

kytara

Slečno, nemohla byste dát tu kytaru stranou, abychom si vás lépe prohlédly? Dobře, zaměříme se tedy na detaily, které poutají pozornost k horní polovině těla. Světlá šála, kapuce s kožešinou a vtipně posazená čapka.

bunda

Říkáte, že se péřovka k večernímu oblečení vůbec nehodí? Tento příklad potvrzuje pravidlo, že výjimky existují.

p

Prodloužená bunda bude slušet vyšším postavám

FOTO: facebook Marina Rinaldi

čtěte také:

Reklama