Další příspěvek nám poslala čtenářka Eliana. Jak to vypadalo na začátku jejího vztahu a jak teď, už si můžete přečíst samy.

Pobavil mě hlavně ten konec příspěvku, chlapi si často myslí, že máme spoustu času na válení. :-) Moc děkuju za příspěvek, milá Eliano, přeju hezký den.


Když jsem svého muže poznala, žil, studoval a pracoval v Brně a já bydlela na Pardubicku. Pro zamilované to byl lán cesty, ale dodnes mi přišlo nejhezčí to loučení a vítání na nádraží, ta zvláštní nádražní vůně i ty cesty vlakem. Ještě půl roku po svatbě jsme bydleli každý jinde, než se muž přestěhoval za mnou a našel si práci blízko mne. Nyní jsme spolu denně a jak jsem ráda, když odjede školit a já mám chvíli pro sebe. Byť si myslí, jak si to doma užívám, je to jinak. Konečně si doma v klidu a pořádně uklidím a vygruntuji, aniž by mi to někdo bojkotoval a pletl se mi pod nohama a hned ničil moji bezdrobkovou zónu. Samozřejmě, když si po celodenním zásahu a dřině sednu konečně na gauč a rozložím si měsíc starý časopis, obvykle vchází do dveří s takovým tím výrazem... to sis to holka pěkně užila, zatímco já jsem tak strašně unaven z toho opuletního oběda, jak mi nosili kafíčko, chlebíček a jak jsem musel mačkat tlačítko na notebooku :-D.....

Takže odloučení na krátko je celkem pro vztah fajn, ale chce to pevné základy! :-)

Eliana

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne je: Jak snášíte odloučení od partnera?

  • Jezdí váš partner často pryč?
  • Nebo jezdíte někam vy?
  • Trávíte spolu dovolené, nebo jezdíte každý zvlášť?
  • Jak vyplňujete čas bez partnera?
  • Jak to snášíte?
  • Stýská se vám, nebo jste ráda, že máte chvíli čas pro sebe?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás zase může vyhrát, tentokrát je to speciální balíček: káva Douwe Egberts, tělový krém Aroma Ritual od Dermacolu a černé silonky House of Holland. To abyste si zpříjemnily čas strávený bez partnera. :-)

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je ODLOUČENÍ. Předem děkuju!

bal

Reklama