Čtenář 1002 se zapojil do dnešního tématu dne svým příspěvkem. Být vámi, nenechám si ho ujít, neb se domnívám, že vystihuje poměrně výstižně přístup větší části mužské populace k čaji. Díky Vám 1002 za příspěvek, já při přípravě čaje také velmi rád pozoruji krásné ženy při práci (na tom čaji).

Dobrý den.

Nejsem žádný čajový expert a ani si na něj hrát nebudu.Mám rád čaj černý,zelený i ovocný. Nedbám úzkostlivě na jeho přesnou přípravu,no ostatně málokdy si ho dělám sám:)A ani si netrvám na určitém typu,značce atd...

Čaj piju takový, na který mám chuť a nebo ten,který přede mne partnerka postaví jako hotovou věc-a to doslova. Když už takové situace nastane, tak je to čaj bylinkový, který se mi dřív hnusil,ale teď už jsem si tak nějak zvykl.

Bylinky nikam trhat nechodím,ani bych nevěděl co mám trhat a tím pádem ani nesuším, nemíchám a tak.

Čaj si dávám „jen tak“ a to dle chuti a nebo k jídlu-když je třeba pomazánky nebo tak -a to si dávám jen černý.Černé čaje většinou většinou citronuju a sladím.Dávám přednost čerstvému citronu,ale citronka u nás také bydlí:)Ostatní čaje nijak nedochucuji.Piju jak porcované,tak sypané.

Nesmím zapomenout na čaj pečený,ten mám rád a už jsem si dělali i vlastní - teda tak napůl - když jsme byli na víkend u partnerčiných rodičů,tak tam byla partnerky sestra a oni ten pečený čaj vařily v kuchyni- teda pekly:) A povedl se i když byl risk ho dělat v takovém množství napoprvé-ale tentokrát byl risk opravdu zisk:)

Expert na přípravu a podávání čaje by mě asi za ten můj „čajovej štýlek“ nepochválil- ale co je mi do experta,piju to já a jemu to nikdo nenutí-takže je mu do toho prd,ostatně jako komukoliv jinému:)

1002


Téma dne je: ČAJ

  • Máte ráda čaj?
  • Pijete černé, ovocné, bylinkové, léčivé…
  • Jak jste k němu získala vztah?
  • Nedáte dopustit na čaj s rumem?
  • Sušíte si vlastní bylinky? Děláte vlastní směsi?
  • Byla jste někdy na čajové plantáži?
  • Který čaj a kde a kdy vám nejvíce chutnal?
  • Máte nějaký zážitek spojený s vůní, nebo chutí čaje?

Co Vás napadne, úvahy, recepty, příběhy, fotky, videa, hádanky, vzorky, prostě vše můžete posílat na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A já jedné z vás zítra pošlu krásný dárek. Který bude souviset s tím, o čem mi napíšete! Můžete si ho i přát, pokud to jen trochu bude možné, vaše přání splním!

Krásný den!

Reklama