Přeji krásný humorný den,

já osobně jsem přesvědčena o tom, že rozdíly  mezi ženami a muži v chápání humoru sice nějaké jsou, ale záleží vždy na konkrétní osobě, jak humor přijme. Stejně jako žena nemusí pochopit humor ženy, může tomu být i naopak. Kolikrát se přece chlapi v hospodě poperou jenom proto, že někdo něco "ze srandy" řekl.

Já sama pracuji mezi většinou chlapů a za ta léta jsem už natolik otrkaná, že mě jen tak něco z míry nevyvede, spíš někdy naopak. Chlapi většinou mají legraci z toho, že nás "slabší pohlaví" mohou něčím zesměšnit, ale vždycky záleží jen na tom, co si nechám líbit /a toho moc není/,takže mám většinou klid. Ale znám spousty a spousty žen, co se rozčilují kvůli maličkostem a potom se diví, že z nich mají chlapi srandu. Ale bodejť by ne, když chlapi maličkosti neřeší, že?

Můj manžel vždy v legraci tvrdí, že já jsem napůl chlap a on napůl ženská a proto si tak dobře rozumíme. Asi má v něčem pravdu, i když jako chlap opravdu nevypadám. Ale chápu jeho druh humoru /někdy trochu tvrdšího/ a on zase chápe mě, takže se báječně doplňujeme. Kolikrát doma tečou slzy, jak se chechtáme, ale tak to má být. Přece jenom je pravda,co se říká: Sranda musí být i kdyby na chleba nebylo.

Takže radím všem ženám, co nechápou mužský humor, ať se nevztekají, že z nich mají chlapi srandu, bude to pak ještě horší. Karinečka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Karinečko, na mužský kolektiv si ale každá netroufne, to chce být „od rány“. Já se nejlíp bavím, když je kolektiv smíšený, to pak ti chlapi neví, kde dřív upustit páru, a snaží se být vtipní jako o život. Simona

Takže první vlaštovka už přilítla a čeká na dlouhatánském drátě, až se k ní přidají další kamarádky. Nenechte ji tam sedět samotnou dlouho a přidejte se! Čekáme na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama