5f06fab277f71obrazek.png
Foto: Shutterstock

Petr, 24 let

Tak já to mám jednoduché. Prostě nemůžu vystát oblečení. Nejlepší stejně je, když je žena nahá, tak to každé sluší nejvíc. Takže já bych ho klidně zrušil, ušetřily by si hodně času na nákupech, před skříní i před zrcadlem.

Josef, 38 let
Mně se nelíbí, když manželka nosí takové ty ploché boty bez podpatku (baleríny; pozn. redakce). Vypadá to jako cvičky, které se dřív nosily na tělocvik. Je docela malá a v takových botách vypadá o to víc jako trpaslík. Nechápu, proč častěji nevytahuje podpatky. Ty každou ženu v očích muže povznesou.

Kristián, 30 let
Vůbec se mi nelíbí, když vidím ženu v o několik čísel větším oblečení. Nevím, co je to poslední dobou za trend. Vídám nejen obří mikiny, ale i saka, kabáty, neforemné sukně. Radši bych se kochal ženskými křivkami než kusy látky.

Kamil, 49 let
Já nemám rád černou. Manželka v ní vypadá jako můra. Černou jedině na pohřeb, jinak ženu nutím, aby se převlékla do něčeho veselejšího. V černé se mi s ní nechce nikam chodit.

Luboš, 41 let
Jedna moje bývalá přítelkyně si kdysi koupila vlněné oranžové pončo. To jsem teda vůbec nepochopil, proč by to chtěl někdo nosit a jak se to může někomu líbit. Začal jsem jí přezdívat Mexičan a už spolu nejsme. I když to pončo asi nebyl hlavní důvod.

Jakub, 27 let
Vždycky se k sukním a šatům nosily lodičky nebo sandály, ale poslední dobou mě zaráží, co jsou některé holky schopné si obout. Místo střevíčků si k romantickým šatům klidně nasadí na nohy ohromná a neforemná bagančata nebo tenisky na běhání. Hnus.

Michal, 33 let
Snad už odmalička nesnáším na holkách culíky. Vypadá to jako koňský ohon a zepředu, že nemá skoro žádné vlasy. Fakt divné. Potom mi taky vadí kalhoty se sedem někde u kolen, přijde mi, jak kdyby tam měla dotyčná naděláno.

Jan, 45 let
Tak já toho mám docela dost, co mi vadí. Jedna moje bývalá přítelkyně nosila bílé kozačky – to jsem teda nechápal. Potom nerad vidím lezoucí zadek z příliš malých kalhot, vypadá to jako kasička. Jen vhodit nějaký drobný peníz. Nemám rád náznaky retra a hippies stylu, šílené vzory a barvy a žabky, které při každém kroku nechutně pleskají.

Čtěte také:

Reklama