Zahraniční celebrity si v módě dovolí ledasco a někdy je to pro obyčejného člověka jen těžko pochopitelné. Vznikají tak vskutku netradiční kombinace. Dnes se zaměříme na extravagantně oblékané muže. Přičemž někteří z nich jsou odborníky považovaní dokonce za módní ikony. Co byste řekla na to, kdyby se podobně oblékal váš partner nebo syn?

Harry Styles
Jedním z nejextravagantněji oblékaných zpěváků současnosti je bez debat Harry Styles. V posledních letech prodělal jeho styl výraznou proměnu a rozhodně je odvážnější než dřív. Obzvláště si potrpí na zmíněné ženské prvky a nebojí se ani perlových náhrdelníků či krajek. Třeba do Metropolitního muzea oblékl Gucci overal s průhlednými zády a krajkovými rukávy. Nechyběla perlová náušnice v jednom uchu.

profimedia-0431369001.jpg
Foto: Profimedia

Billy Porter
Rád šokuje také herec a zpěvák Billy Porter. Jeho oblíbeným outfitem jsou ženské šaty. Mentolové na obrázku si vzal u příležitosti udílení cen kritiků v roce 2020. Za ženu se ovšem nepovažuje. Je sice gay, ale o svém pohlaví má jasno.

shutterstock-1620424774.jpg
Foto: Shutterstock

Jared Leto
Divokým stylem se vyznačuje i americký herec a frontman kapely 30 Seconds to Mars. Ten je chameleonem nejen na filmovém plátně, ale i v osobním životě. Jeho oblíbenou značkou je Gucci, kde mu vytvářejí outfity na míru. Barvy a vzory – to je jeho parketa.

5f6b01e6513a2shutterstock-463471556.jpgFoto: Shutterstock

Jeff Goldblum
Většinu času je šatník herce Jeffa Goldbluma vlastně docela normální. Základ tvoří zejména obleky, trička a kalhoty a často na něm vidíme i koženou bundu. Čas od času se ale odváže, a to zejména prostřednictvím vzorů na oblečení. Stylisté jeho módní úlety ale hodnotí kladně a řadí ho k nejlépe oblékaným mužům vůbec.

profimedia-0483029664.jpg
Foto: Profimedia

Donald Glover
Dalším extravagantním umělcem je herec a hudebník Donald Glover. Ten se hodně zhlédnul ve stylu oblékání sedmdesátých let. Má v oblibě hedvábné košile, trička s výstřihem do V a barevné obleky doplněné třeba květinami.  

shutterstock-1721953357.jpg
Foto: Shutterstock

Odell Beckham Jr.
Svůj specifický styl má i hráč amerického fotbalu. A ne, nejde o syna Davida Beckhama, ale shodu jmen. Nudu v Odellově šatníku rozhodně nečekejte. Jeho outfity se nesou v podobném duchu jako komplet, který oblékl na udílení cen ESPY v roce 2018.

5f6b02a07df22shutterstock-1137447854.jpgFoto: Shutterstock

Dennis Rodman
Od profesionálního wrestlera by člověk čekal trochu víc toho drsňáctví. Ale co nám chce Dennis Rodman říct svými outfity, je záhadou. Asi, že on se rozhodně žádnými pravidly módy řídit nebude. Takto se třeba vystrojil na červený koberec v roce 2005.

shutterstock-96216995.jpgFoto: Shutterstock

Čtěte také:

Reklama