Jeden by nevěřil, jak zásadním tématem může být velikost penisu. Před časem přišel s tímto námětem i známý bulvární týdeník, uveřeňující "přesné" míry pyjů mediálně provařených samců.- od Gotta po bezvýznamné partnery slavnějších poloviček. Snad to čtenáře zajímalo, nevím.
Každopádně již ve třicátých letech minulého století téma - poněkud věrohodněji - zpracovával americký sexuolog R.L. Dickinson, zkoumající velikost a výdrž penisů. Poté poukázal na tzv. "falický blud", čili přesvědčení, že čím má muž větší vybavení, tím úžasnější výkony podává v posteli. Může to prý být přesně naopak.
Snad právě na podporu tohoto názoru proběhla v jednom hamburském nočním klubu "Ptačí paráda", při níž se návštěvnicím předvedli pánové v erekci dosahující délky maximálně 10 centimetrů. Osmi centimetry pak triumfoval pan Hans (190/83).Jeho miniztopoření mu za pomoci neoděných krasavic vydrželo více než hodinu. Leč ani on není žádným rekordmanem. Odborná literatura popisuje mužské výbavy měřící ve stavu erekce jen plus minus 2 cm.
A zpráva pro pány, kteří by si chtěli opět připojistit svou popularitu přiznáním v tisku, jakého že mají macka: Před vámi má pravděpodobně dost velký náskok jistý africký sympaťák. Jeho věrnou fotografii - pro případ soupeření- najdete v mnohé lékařské encyklopedii. Nenechte se mýlit - to není sofa, na čem mladík sedí a sotva se při tom dotýká nohami země. To je jeho mužská pýcha zvětšená elefantiázou při wuchererióze.
Obrázek bude přiložen každý večer po 22. hodině :) etická komise ženy-in.