Jak dopadla novoroční bobovačka čtenářky Krišpíny, respektive jejího manžela? To se dozvíte v této novince. Téma dne zní: Nový rok.

Nemilý novoroční zážitek si odnesl manžel čtenářky Krišpíny z bobovačky s dětmi. Více na následujících řádcích, které čtenářka zaslala k dnešnímu tématu...


Zdravím všechny v novém roce.

Škoda, že Vánoce nezačínají tento týden, třeba ve středu, to by bylo ideální. Vstřebala bych všechny dosud získané informace a konečně bych si ty svátky krásně užila. Z vánočního cukroví by stačily čokoládové koule, co jsem dělala jako poslední druh, ze zbytků krémů, piškotů, oříšků a podobných dobrot. Byly nejlepší. Děti by dostaly po jedné hračce, aby nebyly zmatené a neměly dilema, s čím si hrát dřív. Úklid bych opravdu neřešila, ten dobrý pocit z dobře vykonané práce mi vydržel vážně jenom krátkou dobu, za to to honění nestojí. Kapra bych osolila trošku víc a salát zase maloučko míň. Neznámé slečně, co na Nový rok vycházela z pokoje mého syna bych s úsměvem řekla "ahoj Kamilo", namísto spadlé brady a údivu. Možná bych jí i půjčila utěrku a ukázala, kde myjeme po obědě nádobí. Nevím, ale asi si tohle všechno nedokáži uchovat a hlavně použít příští rok. Na co se ale budu ze všech sil snažit nezapomenout, je to, že mužská ješitnost je opravdu velmi křehké zboží. Opravdu už se nikdy nebudu smát své drahé polovičce, až zase půjdeme s dětmi vyzkoušet nové boby. Já vím, naražená pr.el moc bolí, ale když on tak krásně plachtil!! Příště budu chytřejší, schovám se do šály a budu dělat jakoby nic, až děti budou volat „tatínku, jsi v pořádku?"

Krásný a úspěšný celý rok přeje,
Krišpína

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nový rok!

Jak probíhal váš 1. leden 2011?

O tom, co jste dělaly na Nový rok, jste mi celý den dnes psaly své příspěvky, milé čtenářky. Už ale nepište. Sledujte magazín, v odpoledních hodinách se dozvíte, která z přispěvatelek dnes získala dárek od redakce: Schwarzkopf 2x PUSH-UP EFFECT.

sch