Radikální příznivce obnažené mužské hrudi v letních parnech je čtenářka AnteaX. I když na výpravu třeba do banky takový způsob odění-neodění chlapům nedoporučuje...

Čtenářka AnteaX je pro to, aby chlapi chodili nahoře bez!


Náhodou, ať si říká kdo chce co chce, mně se mužská hruď líbí a proč ji schovávat v letních parnech? Můj manžel taky někdy chodí nahoře bez a jak je mu fajn, až mu tiše závidím:-)) Samozřejmě, že jít bez trička či košile např. do banky nebo na jiný úřad by mohlo vyvolat pozdvižení. Ale jít se jen tak projít nebo si sednout venku na lavičku a lízat zmrzlinu, to klidně:-) Myslím, že bychom všichni měli být více tolerantní a nechat mužům volnost v oblékání:-) Vždyť je tolik důležitějších věcí na světě, než je kritizovat, že chodí nahoře bez. Tak ať si tak klidně chodí, ale nezapomenou se namazat krémem s vysokým UV faktorem:-)

AnteaX

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma a fototéma 4. 7. 2012: Muži nahoře bez

  • Líbí se vám, když muži chodí v létě nahoře bez?
  • Vadilo by vám, kdyby váš partner takhle venku chodil?
  • Připadá vám takové „oblékání“ jako stylový prohřešek?

Posílejte mi své příspěvky buď jako texty, nebo i jako fotografie doplněné popisem. Jsem zvědavý na vaše názory a očekávám je nejpozději 4. 7. 2012 v 15.00 hodin odpoledne v naší redakční e-mailové schránce (viz níže). Jeden z příspěvků odměním opalovací kosmetikou GARNIER AMBRE SOLAIRE, konkrétně hydratačním mlékem po opalování a opalovacím sprejem s ochranným faktorem 20.

garniergarnier

Reklama