Čtenářka s nickem Elioza viděla „pouze“dva muzikály, a oba se jí libily. Co uvidí do třetice? Jak by se jí libula naše nabídka vstupenek za příspěvek?

Nevím, zda muzikály, které jsem navštívila a poté i prožila, byly ty nejoblíbenější. Jedno je jisté, moc se mi líbily. Oba.

Kdysi dávno jsem jela s mamkou do Prahy na muzikál Někdo to rád horké, do Karlínského divadla. Nepamatuju si, jaký rok se psal, ale pamatuji si, že představení stálo za to. Tehdy vystupovali herci jako Lukáš Vaculík a Lumír Olšovský, coby Dafné a Josefína, Kateřina Brožová, coby slavná Sugar a Vladimír Brabec, coby bohatý milionář.

Někdo to rád horké

S maminou jsem seděla docela daleko od jeviště (hodilo by se divadelní kukátko), ale naštěstí jsem vykloněná do strany nakonec viděla a slyšela. Po představení mě neuvěřitelně bolely šlachy na krku, div jsem si hlavu nevykroutila, ale také „svaly smíchu“ ve tváři. Dodnes na toto představení ráda vzpomínám a mohu říci, že s originální předlohou s Marilyn Monroe byl zážitek takřka srovnatelný. Muzikál versus film.

V roce 2004 jsem ještě zhlédla muzikál Rebelové. V divadle Brodway, také v Praze. V podstatě jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu, o čem příběh pojednává. Po představení jsem pochopila tzv. jádro Pudla. Z účinkujících bych zmínila Dashu a Pavla Vítka. Představení bylo svižné, líbivé, vtipné i k zamyšlení.

 

Od té doby jsem na muzikálu nebyla, ale ráda bych. Alespoň do třetice všeho dobrého.

Doporučuji všem... Elioza

Oba jsem viděla pouze jako filmy a do divadla už se mi na ně nechtělo

Jaké muzikály jste viděly vy, milé ženy-in? Který byste nám doporučila? Ještě se hraje, nebo už měl derniéru? (poslední představení) Který muzikál byl pro vás obrovským zážitkem a který naopak zklamáním?

Napište nám na dnešní téma na adresu redakce@zena-in.cz

 

Reklama