Reproduktor s ocáskem

Na první pohled opravdu zaujme, a navíc neuvěřitelně vydrží. Bezdrátový reproduktor BOOM Swimmer pro chytré telefony, tablety a další přenosná zařízení, je navržený pro velmi aktivní využití – venku, při sportu i u vody. Kromě toho, že hraje, varianta s mikrofonem může být využita i jako hands-free, například při jízdě na kole.

Je to opravdu designový kousek: má pružný „ocásek“, který můžete omotat, prostrčit, uchytit všude tam, kde právě potřebujete. Bez obav využijete i při sportu nebo u vody (dokonce i ve vodě), je totiž odolný proti vodě, otřesům i prachu. Navíc budete mile překvapeni kvalitou zvuku a výkonem, které tento „plavec“ nabízí.“

Se zařízením, z něhož hudbu nebo jiné zvuky přehráváte, je reproduktor spojen přes bluetooth. Kromě zmíněného „ocásku“ je dodáván také s přísavkou, pomocí které ho můžete přichytit na rovné povrchy - při tomto způsobu uchycení zároveň zdůrazníte basové linky.


Další informace a možnost objednat je v internetovém obchodě Kreatek.cz naleznete zde.

Mrňousek na cesty i sport

Pokud oceníte opravdu kapesní reproduktor, pak vám bude vyhovovat malinký bluetooth reproduktor Bit, který lze mít s sebou úplně všude – při cestování po městě i v přírodě, ale také při sportování. Zde je dokonce lepší než sluchátka, protože při poslechu hudby vnímáte i zvuky z okolí. Bit váží jen pár gramů, ale na své rozměry je opravdu překvapivě výkonný. Zvládne i outdoorovou zátěž, protože je prachotěsný a nárazuvzdorný. Na oblečení, pásek nebo na batoh ho můžete jednoduše přichytit pomocí pružného klipu. Navíc má vestavěný mikrofon, takže může fungovat jako hands-free.

Další informace a možnost objednat je v internetovém obchodě Kreatek.cz naleznete zde.

 

Reklama