Myslíte si, že umíte něco neobvyklého? Třeba hýbat ušima? S největší pravděpodobností by se vám ale nepodařilo napodobit muže, který umí stříkat tekutiny z očí do vzdálenosti dvou metrů.
Pan Zhang Yinming užaslým přihlížejícím ukázal, že umí nasát mléko nosem a pak ho přímo vystřelit očima. Své parádní kousky předvedl ve městě Nanjing, hlavním městě provincie Jiangsu.
Jak ale uvádí list People's Daily, to není vše. Pan Zhang také dokáže zároveň nafouknout dva balonky - každý jedním uchem.
Nový komentář
Komentáře
Jako třeba: Muži se umějí nafukovat balónky ušima? To je tedy krkolomnost
Juana: vzhledem ke tvaru slovesa bych si tipla, že to slovo "muži" je jednotný tvar ve 3.pádu - ač to je velmi krkolomnej titulek
Proč je tam vlastně v nadpisu napsáno MUŽI? To si zas po sobě někdo nepřečetl, proboha, vždyť je to o jednom chlapovi
Také umím stříkat . . . i když pravda, jen 1,5 metru.
no a co, chleba kvůli tomu levnější nebude
když ho takové blbiny baví...
Video by nebylo???
gentiana: A já pořád, proč je hajzelbába tak žádaný job.
zvracet nudlovou polívku nosem, jsem taky kdysi viděla.
Já umím smrkat rejži, například. Stačí ji předtím vdechnout
Muži slzí mlíko a ženy serou platinu. Co má bejt?