maala.jpg
Martin (37): Za celou dobu jsme nepromluvili

Vracel jsem se vlakem ze služební cesty a do našeho přeplněného kupé nastoupila krásná dívka. Vmáčkla se mezi spolucestující naproti mně a všimla si, že po ní koukám. Usmála se a už jsme zůstali v hojném očním kontaktu. Lidi postupně vystupovali, až se kupé vyprázdnilo úplně. Až na nás dva. Beze slova vstala, přisedla si vedle mě a položila mi ruku na stehno. To už nebylo na co čekat. Beze slova jsme se začali líbat a svlékat. Bylo to jako ve snu, vášnivé a neuvěřitelné. A i když to průvodčí utnul zrovna ve chvíli, kdy mělo dojít na sex, byl to můj nejerotičtější zážitek v životě. Ne tím, co se stalo, ale jak se to stalo! Ani nevím, jak se ta dotyčná jmenovala. Zmizela jak pára nad hrncem, když tam vpadl ten chlápek v uniformě. A možná je to tak dobře, tím to celé nabralo na nevšednosti.

David (39): Zůstal jsem divákem, ale stálo to za to
Stalo se to na srazu s partou z bývalé práce. Pronajali jsme si chatu na horách a nakoupili spoustu alkoholu. Kromě lidí, které jsem znal, přijeli také jejich dvě nové kolegyně. S přibývajícími hodinami a vypitými lahvinkami osazenstvo postupně řídlo, až jsme ve společenské místnosti zůstali jen já, moje bývalá kolegyně Kamila a její nová kolegyně Simona. Už si ani nevzpomínám, jak se to semlelo, ale ty dvě se začaly líbat. U toho však neskončily. Normálně si to tam spolu rozdaly. A já na ně celou dobu koukal. I když jsem se k nim nepřipojil, protože svou ženu miluju a nevěru neuznávám, byl to úžasný zážitek. Dodnes z něj čerpám.

Karel (55): Nejlepší masáž mého života
Dlouho mě lákala tantrická masáž, až jsem jednou neodolal a objednal se. Tajně, samozřejmě. Manželka by mi to nejspíš neschválila. A bylo to snad ještě lepší, než se říká. Slečna mě nejdřív namasírovala a pak přešla ze zad k intimnějším partiím. Poprvé v životě jsem zažil masáž prostaty a můžu vám říct, že nic víc není. Takový orgasmus jsem snad ještě nezažil.

Marek (48): Přišla za mnou do kanceláře
S manželkou jsme spolu už osmnáct let, takže co si budeme povídat, vášeň už jaksi vyčpěla. O to víc překvapený jsem byl, když neplánovaně zaklepala na dveře mé kanceláře, krásně nalíčená a učesaná. Takhle jsem ji už léta neviděl. A co teprve když si svlékla kabát! Měla pod ním jen proklatě sexy spodní prádlo. Zalapal jsem po dechu, ale ona pokračovala ve svém plánu dál. Opřela mě o pracovní stůl a začala obšťastňovat pusou. Měl jsem na ni zase takovou chuť, jako před lety. Po vášnivém sexu se se mnou rychle rozloučila a odešla. Už dlouho jsem tak nespěchal domů.

Aleš (29): Zařídila pro mě trojku
Moje úžasná žena mi splnila tajné přání. Zažít trojku. S další ženou, samozřejmě. Jako narozeninové překvapení k nám pozvala neznámou krásku, kterou objevila přes inzerát. Nejdřív to bylo takové rozpačité setkání, ale stačilo trochu alkoholu, aby ledy roztály. I moje žena se odvázala a s tou dotyčnou si to náramně užívala. Vypadalo to tak přirozeně a samozřejmě, jako by to dělala každý den. V životě bych do ní neřekl, že je něčeho takového schopná! Bylo to neskutečně vzrušující.

Čtěte také:

Reklama