Princ Harry

Vévoda ze Sussexu, manžel bývalé americké herečky a nynější vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle a v neposlední řadě tatínek dvou dětí, je pro mnohé tím prvním, kdo se při pomyšlení na pohledné zrzky vybaví. Jeho rošťácké zrzavé kadeře dříve ladily s jeho nezkrotnou povahou a nyní pečlivě střižený zrzavý plnovous zase koresponduje s novou a zodpovědnou životní rolí. Musíme uznat, že princ Harry je skutečně okouzlující muž.

65081d2149dc2obrazek.png
Foto: Shutterstock

Rupert Grint

Kdo by to byl řekl, že ten roztomilý a trochu roztržitý zrzavý klučík a nejlepší přítel Harryho Pottera – Ron Weasley, také v průběhu natáčení osmi dílů filmové série dospěje přes zmateného teenagera až ve velice pohledného muže, který své děti poprvé doprovází na vlak směřující do Bradavic. Ve skutečném životě je Rupert už také tatínkem. S britskou herečkou má totiž dceru Wednesday.

65081dbec78a8blobid0.png
Foto: Shutterstock

Ed Sheeran

Od Ruperta se dále přesouvám ke stejně pohlednému, sympatickému a oblíbenému zpěvákovi, který má ovšem s výše zmíněným hercem společné více než jen zrzavé vlasy. Rupert Grint si totiž zahrál v jednom z videoklipů Eda Sheerana, a to konkrétně ve videoklipu k písni „Lego House“.

Ani Eda Sheerana není nutné nijak přehnaně představovat. Kdo miluje hudbu, ten ho zná. Jeho alba se totiž vždy umísťují na předních příčkách a jeho romantické songy se hojně objevují i na českých svatbách.

Romantické ale nejsou jen jeho písně, ale také jeho osobní příběh. Po několika vztahových nezdarech se totiž oženil se svou středoškolskou láskou, s níž má v současnosti už dvě děti.

65081e1d8ac9eblobid0.png
Foto: Shutterstock

Stanislav Majer

Nemusíme ovšem vůbec hledat v zahraničí, abychom nalezli krásného slavného muže se zrzavými vlasy. Toho nejhezčího totiž stejně máme u nás. Je jím divadelní a filmový herec Stanislav Majer. Toho jsme mohli vidět například v divácky oceňovaném filmu Vlastníci anebo ve filmu Jana Hřebejka s názvem Líbánky, kde si zahrál jednu z hlavních rolí.

65081e226fca1obrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroj info: atozhairstylesout, wikipedie, čsfd
 

Reklama