5c596673c7f48obrazek.png

Pokud si přece jenom potrpíte na květinách k Valentýnu, ale chcete se vyhnout koupi tradičních růží a orchidejí, můžete vyzkoušet ovocné kytice. Jejich životnost bude možná kratší než u květin řezaných, ale troufáme si tvrdit, že si na ni pochutnáte oba a víte přeci, že čokoláda je známé afrodiziakum.

Nejí vaše drahá jablka, ale miluje naopak banány? Žádný problém. Můžete si vybrat, jak bude takový ovocný jedlý dárek vypadat a z jakého ovoce bude připravený. Základem je vždy podstava, kterou tvoří nejčastěji miska, košík, květináč nebo třeba hrníček. Do nich se pak skládá speciálně připravené a vytvarované ovoce.

5c5967592313fobrazek.png

Dárková služba Frutiko.cz vyrábí originální kytice z čerstvého ovoce a belgické čokolády, ale i ovocné bonboniéry, netradiční dorty a dortové kytice a luxusní květinové boxy s holandskými růžemi. Objednat lze snadno online nebo telefonicky a doprava je možná kamkoliv po republice každý den včetně víkendů a svátků. A můžete se spolehnout, že Frutiko využívá jen ty nejlepší ingredience - čerstvé pečlivě vybírané kousky ovoce, belgickou čokoládu, prémiové květiny od holandských pěstitelů.

Kytice Frutiko jsou ale oblíbeným dárkem i pro muže, vhodné jsou například ovocné bonboniéry, ale v nabídce najdete i sýrovou nebo klobásovou kytici.

5c59688ddf8c2obrazek.png

Reklama