Láska a svatba - zaposlouchejte se do známého hitu v podání Franka Sinatry. Tři šťastně vdané čtenářky: Pinokio, Ladislava a Zdenkar přejí svým mužům ke svatému Valentýnu...

Následující song u nás proslavil hlavně seriál Ženatý se závazky. Doufám, že si zanotujete také...


Můj milý manželi, jsme spolu už deset let a já vím,že na nějaká romantická slovíčka si nepotrpíš.Chci ti jen říct,že miluji tvůj smysl pro humor,tvůj úsměv,tvoje odhodlání poprat se překážkami,které nám osud klade do cesty,tvoje nadšení ze života a optimismus.Chci ti poděkovat za to,jaký jsi báječný otec pro naši holčičku,a jak zvládáš i maminkovské povinnosti,když zrovna já nemůžu.Za to všechno ti děkuji,jsem s tebou šťastná!

pinokio


Děkuji Ti, že jsi to se mnou vydržel už 37 let, ve zlém a dobrém, jak jsi slíbil,nebylo to vždy lehké, a proto si toho velmi cením tvoje manželka.

Ladislava Stefanovská


Děkuji manželovi za všechno co pro mne udělal a ještě určitě udělá, moc si toho vážím. Jsi prostě nejlepší a nic se Ti nevyrovná! Díky za to, že jsi!

zdenkar

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Rřáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama