Nosí váš partner tanga? Líbí se vám muži, kteří nosí přiléhavé spodní prádlo? Nebo prádlo, které zakrývá jen to nejnutnější? Pokud váš partner nepatří mezi tuto skupinu, pojďte se na takové chlapy aspoň podívat!

 

Dávno už jsou doby, kdy muži nosili různobarevné trenýrky a byli na ně pyšní. Naopak, stejná nabídka prádla ve srovnání se ženami, které se rády parádí,  panuje i pro muže. A muži o takovou nabídku jeví obrovský zájem! Chtějí být také sexy, ukazovat své mužství v přiléhavých slipech a chtějí ocenit kvalitní materiál, ze kterého jsou slipy ušity.

  

Myslíte, že kalhotky se šňůrkou zezadu jsou jen pro ženy? Opak je pravdou! Kalhotky s vkusnou ozdobou nad zadečkem? Ne! I muži chtějí takové prádlo! Průsvitné strečové materiály, zářivé barvy jako je růžová, bílá žlutá? Veselé vzory??? Muži prostě nemohou být pozadu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se vám tato móda líbí? Dala byste svému příteli jako dárek takové spodní prádlo? Chtěla byste, aby je nosil???

 

Pokud se vám takové věcičky líbí, pak se můžete inspirovat na stránkách http://www.the-bikini.com/, které nás inspirovali k tomuto článku J A najdete tam spoustu tipů i pro nás, pro ženy J

 

Foto: http://www.the-bikini.com/

 

 

Reklama