Muži se prý touží seznámit se štíhlou a pohlednou dlouhovláskou, kterou by jim všichni záviděli. Pro ženy dokonalý vzhled jejich budoucího partnera není natolik důležitý. "Pánové vnímají očima, hledají líbivé prototypy z reklam. I kdyby žena měla jiné kvality a byla nepohledná, tak u většiny mužů má smůlu," uvedla majitelka ostravské agentury Karla Kuřecová.

Podle ní si ženy zakládají na kvalitní konverzaci, kromě toho ale vyžadují, aby měl jejich partner automobil, měl dobrý vkus v oblékání a uměl se dobře chovat ve společnosti. Mezi profese, které u žen vzbuzují dojem zajištěnosti, patří hlavně politik. Poptávka po podnikatelích se v poslední době snížila, stejně jako klesá i zájem o cizince. Po těch dnes už dámy tolik neprahnou, neboť je odrazují neblahé zkušenosti jiných žen.

Zatímco ženy ze svých požadavků, které si na začátku stanoví, jen těžko slevují, muži jsou na tom zcela opačně. I když v dotazníku uvedou, že by se rádi seznámili se vzdělanou partnerkou s jedním dítětem, při následném náhodném setkání s krasavicí jim najednou vůbec nevadí, že vyvolená je nakonec jen vyučená a má třeba tři potomky.
Převzato z: http://www.novinky.cz/

Souhlasíte? Myslíte si, že většina žen jde skutečně jen a jen po penězích a chlapi naopak myslí jen přirozením a prioritou je pro ně sexy kočka, namísto vzhledově průměrné, ale inteligentní ženy?

Reklama