sex

Není snad žádné oblasti lidského života, která by nebyla plná nejen faktů, ale i mýtů a polopravd. Určitě jste už slyšeli několikrát, že masturbace způsobuje hluchotu, zamrzání mozku či jiná těžká postižení. A také víme, že někteří známí či méně známí lidé by podle tohoto pravidla museli masturbovat téměř nepřetžitě. A tak se ten Beethoven tvářil jako slušný člověk...

Také jste možná slyšela, že velikost bot je přímo úměrná s délkou přirození. A možná jste později zjistila, že váš protějšek, jehož boty byste si mohla půjčovat v zimě místo běžek, by měl nosit spíše dětské papuče. Takových mýtů je plno. Když si zcela otevřeně popovídáte se svými přáteli, zjistíte, že většina z nich má v oblasti sexu svou vlastní teorii, ať ověřenou, či nikoli.

Například jeden můj kamarád je přesvědčen, že „polocikánky mají velký prsa“. A další z jeho odvážný teorií tvrdí, že obézní dámy mají rády anální sex. Mám-li zajít do detailů, musel by být velmi obdařen, pokud by to chtěl vyzkoušet.

Koukejte mu na ruce

Ale i my, ženy, máme často různé teorie. Mnoho dívek a žen, se kterými jsem na toto téma hovořila, se zaměřuje na ruce v souvislosti s délkou předmětu doličného. Jedna tvrdí, že velká dlaň znamená velký penis.

Další je přesvědčená, že délka od zápěstního kloubu k samé špičce prostředníčku se rovná délce údu ve ztopořeném stavu. Být chlap, byla bych na sebe pyšná.

Další zajímavá teorie se opět týká prstů. Bohužel si nevzpomínám přesně, zda byla řeč o prostředníčku, nebo prsteníčku. Nicméně tvarem i proporcemi má být totožný s chloubou svého majitele. Má-li daný prst dlouhý, jděte do něj, je-li krátký, ale silný, taky si najde své příznivce. Ale pokud je krátký a tenký, dejte ruce pryč. Za sebe musím říct, že na tomhle asi vážně něco bude. I kdyby vás první jmenovaný co do velikosti zklamal, jistotu dlouhých prstů vám už nikdo nevezme. Nebo spíše souhlasíte s tvrzením jedné z mých kamarádek, která říká: „Komu není shůry dáno, prstama to nezachrání!“?

sex

Má výdrž?

Co si budeme povídat, velikost taky není všechno. K čemu vám budou dlouhé prsty a další partie, když za dvě minuty bude po všem? Co se vytrvalosti týče, neklademe důraz na tělesné proporce, ale spíše na povolání nebo končíky. Kdo by měl větší výdrž než sportovci? Možná to souvisí se zvýšenou hladinou testosteronu u svalnatců. I na tomhle, zdá se, bude pověstné zrnko pravdy. Jenomže ne vždy to může dopadnout podle vašich představ. Dlouhé večery se sportovcem mohou být někdy až moc dlouhé a fyzicky náročné. Kdysi za studentských let jsem trávila první noc s přítelem, který se ve volném čase věnoval gymnastice... Ty dvě a půl hodinky nás poněkud vyčerpaly.

I já mám svou teorii o výdrži. Před lety jsem se poprvé vydala na koncert jedné z mých oblíbených kapel. Vběhli na velké pódium, zpívali z plných plic a lítali po něm jako papíroví draci. Zatímco já byla po prvním songu splavená a udýchaná, oni si stejné tempo udrželi celé dvě hodiny.

A tehdy mě napadlo: „Páni, ti mají ale kondičku. A takovou výdrž!“

Teorii o vytrvalých muzikantech jsem si zatím nemohla ověřit. Pro případ, že byste to chtěly vyzkoušet za mě, doporučuju klavíristu nebo kytaristu. Tam je i pravděpodobnost dlouhých prstů. :-)

Máte také nějakou svou teorii? Můžete potvrdit, nebo vyvrátit nějakou z výše uvedených?