Pražské muzeum Grévin se sídlem v Celetné ulici 15 přichází nejen pro prázdninové období s nabídkou atraktivních slev na vstupné! Užít si českou historii nebo Hollywood v dokonalé scénografii tak bude počínaje dnešním dnem více než snadné! Rodiny si mohou užít třeba celý den v Grévinu za 790Kč, každý pak ušetří minimálně 20% díky online nákupu!       

Rozjeté prázdniny v Grévinu za ceny, které si může dovolit každý!

m

Nejen pro prázdniny připravil tým muzea Grévin řadu slev na vstupné. Nový ceník muzea Grévin nyní nabízí plošné snížení cen, rodiny si tak například mohou zakoupit vstupenku za 790Kč. Online nákupy však přinášejí zákazníkům ještě další atraktivní snížení ceny - o 20% na vstupné do muzea Grévin! A stejně tak lze získat slevu ve výši 20% na základě předložení již jednou využité vstupenky do Grévinu. Takže ti, kdo již navštívili muzeum Grévin, mohou nyní pozvat své blízké a obdarovat je slevou ve výši 20% na vstupné.

m

„Prázdniny neznamenají jen odjezd k moři. Řada lidí zůstává doma a naopak poznává krásy naší republiky a samozřejmě do Prahy přijíždějí v tomto období tisíce turistů. Proto přicházíme s vysoce atraktivními slevami na vstupné, a to jak u základního ceníku, tak u online nákupů,“ komentuje speciální prázdninovou nabídku muzea Grévin Heinrich Homola, generální ředitel a dodává: „I když přijdete do našeho muzea z ulice, potěšíme vás možností získat velmi speciální prázdninové slevy. Naši agenti budou štědří k úplně každému.“   

Nakupujte online se slevou 20%!

Na webu muzea Grévin lze od nynějška zakoupit vstupenky se slevou ve výši 20%! Návštěvníci, kteří se chystají do Grévinu, tak na jednom místě získají nejen ucelené informace o muzeu nebo návštěvní době, která je přes léto prodloužena až do 20.30 hodin (neděle – čtvrtek) resp. do 21.30 hodin (pátek – sobota), ale také možnost zakoupit vstupenku se slevou 20%!

Super prázdninová nabídka pro vstup do muzea Grévin nabízí:

  • Rodinné vstupné: 790 Kč (dva dospělí, dvě děti, nebo jeden dospělý a tři děti); v případě nákupu online bude odečteno dalších 20%!
  • Dospělí: při nákupu online zaplatí za vstupenku 340Kč
  •  Děti od 6 do 14 let: mají vstup za 290Kč, při zakoupení vstupenky online 230Kč
  • Studenti (držitelé ISIC karty): zaplatí za vstupenku 340Kč, online jen 270Kč, stejně jako senioři
  • Každý den je rovněž připravena Happy hour: 90 minut před uzavřením expozice, která přináší všem návštěvníkům možnost zakoupit vstupenku na pokladně za 290Kč
  • Děti do 6 let zdarma.

O muzeu Grévin

V muzeu Grévin nejde zdaleka pouze o přehlídku soch. Celá expozice je zpracována jako cesta napříč historií a každá socha v ní má svou roli či scénu. Scénografie do detailu ilustruje dobu a dodává celému zážitku realistický nádech umocněný hudbou a světelnými efekty. Během prohlídky čeká na návštěvníky i několik interaktivních zastávek, například možnost zahrát si na konzoli Wii zápas s nejlepšími sportovci anebo si vytvořit vlastní 3D voskovou figurínu. Milovníci nejnovějších technologií ocení videomapping, který dotváří podobu Václava IV nebo atmosféru prvorepublikové kavárny. 

 

Reklama