Vážená redakce,

téma "páchání" dobrých skutků je mi velmi blízké. Již od dětství mě rodiče vedli k pomoci starším, ochraně zvířat, rostlin, životního prostředí.

Zatím co oni stárnou, mně připadá naprosto přirozené pouštět sednout staré a nemocné, pomáhat s kočárkem, třídit odpad atd.

Před několika lety jsem se rozhodla začít dávat krev, vždyť krev je přece něco cenného, co může dát každý zdravý, plnoletý člověk.

Před nedávnem přišla kolegyně z práce, že se hledají dárci kostní dřeně, kteří budou zařazeni do registru.

S manželem jsme neváhali ani chvilku a nechali se zaregistrovat. Nemocných leukémií je mnoho. Mezi nimi i malé děti, které čekají na vhodného dárce a pokud ho neseženou, mohou i zemřít.

Pokud je zde někdo, kdo by se dobrovolně chtěl nechat zapsat do registru dárců kostní dřeně, zajděte prosím na nejbližší transfuzní oddělení a tam Vám poradí jak dál postupovat.
Můžete zachránit život!!!

Přeji všem hodně zdraví, štěstí. Ať naše dobré skutky pomáhají tam kde je třeba.


malé_pískle

 

 

 

 

 

 


 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 Milá žienka in,


verím, že Váš príspevok osloví . Veľmi si vážim ľudí, ktorí sú ako Vy. A vďaka aj za obrázok, ku ktorému nie je potrebné písať žiaden komentár...

Prajem krásny a pohodový deň :-)

Reklama