Máte doma velké i malé uličníky a nevíte, co s nimi počít o víkendech? Máme pro vás skvělý tip.

 

Ve dnech od 21. 5 do 23. 5. mezi 10.00 a 17.00 hodinou se na parkovišti nákupního centra Globus v Praze Zličíně chystá velký zábavní program. Celý víkend se odehraje ve stylu country. Na velkém  podiu uvidíte a uslyšíte například kapelu Pusy, Kamila Emanuela Gotta, Devils Night nebo Martu Vančovou. Celým programem vás budou provázet sympatičtí muži Václav a Jakub Třasákovi.

 

Hned u podia naleznete stánek Ford RS Motor Příbram, ve kterém se vám budou ochotně věnovat jejich pracovníci denně až do 20.00 hodin. Nabídnou vám zkušební jízdu v novém Fordu Fiesta. Pokud se na řízení auta nebudete cítit, můžete se nechat svést. Hlava rodiny (kterou jste třeba právě vyJ) si může vyzkoušet své řidičské umění ve škole smyku.

 

Právě, pánové Václav a Jakub Třasákovi vám představí nové modely aut značky Ford. Nový Ford Fiesta, Ford Focus,  Ford Focus C-Max, elegantní Ford Mondeo, malá dodávka Ford Connect Tranzit. Dokonce budete moci nahlédnout do sanitky, která má podvozek velkého Fordu Tranzit. A to ještě není všechno, teď teprve přijde ta smetana na dně poháru – úžasné mini kabrio Ford StreetKa. Prohlídkou tohoto modelu si jistě mužská část rodiny přijde na své.

 

Vstupné je dobrá nálada a kladný vztah k čtyřkolkám.

Podrobnější informace o vozech Ford naleznete na www.rsmotor.cz

 

 

 

 

Reklama