Health a fitness klub Holmes Place Premium, nacházející se v OC Nový Smíchov, obnovil vybavení své rozsáhlé kardio-sekce naprostou světovou špičkou – 37 stroji značky Precor. Cílem Holmes Place Premium je neustálé zvyšování kvality svých služeb, proto si pro své vybavení vybrala právě nejvyšší řadu kardio strojů Precor. Klub tak nabízí 18 běhacích pásů, 8 cross trainerů, 6 kol a 2 steppery. Stroje Precor jsou považovány za vysoce kvalitní, spolehlivé a velmi efektivní, jsou nositeli řady ocenění za inovaci, technologii i design.

20 let zkušeností a inovace činí ze společnosti Precor jednoho ze světových lídrů v oblasti fitness. Zmíněné stroje Precor, které se v Holmes Place Premium nachází, mají navíc unikátní vybavení privátní televizní obrazovkou, která umožňuje zpříjemnění kardio cvičení sledováním televizních programů či videa s poslechem do sluchátek.

 

I Energy klub Holmes Place na Smíchově má nové kardio vybavení značky Precor. Nové stroje střední řady Precor jsou považovány za velmi kvalitní a nabízí řadu funkcí pro efektivní kardio cvičení.

 

O Holmes Place

 

Společnost Holmes Place je s více než 50 centry, 250 000 členy a 25 lety zkušeností s centry v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Španělsku, Portugalsku, Polsku, Řecku a Izraeli jedním z největších provozovatelů health a fitness center v Evropě. V České republice provozuje společnost Holmes Place v současné době tři kluby. Holmes Place Premium v obchodním centru Nový Smíchov, Holmes Place Energy Smíchov a Holmes Place Energy Černý Most, které na podzim společnost získala od Factory Pro. Nový klub Holmes Place Energy bude otevřen v Praze Karlíně letos v květnu.

 

 

Více naleznete na www.holmesplace.cz

Reklama