Na začátku jich bylo 911, z tohoto počtu vzešlo dvanáct finalistů, a z těch si v pátek 21. 8. v Náchodě porota vybrala tři, kteří se postavili na pomyslné stupně vítězů. Chcete vědět, jak probíhal finálový večer Muž roku 2015? Byli jsme u toho!

Dvanáct krásných mužů, dvanáct až dechberoucích těl a dvanáct těch, kteří se letos chtěli stát Mužem roku. Vyhrát tento titul mohl bohužel jen jeden, ač by si to zasloužilo všech dvanáct finalistů. Porotu však nejvíce zaujal a titul Muž roku 2015 získal charismatický muž, který nosil číslo 2, Jakub Kraus. Ten také bude reprezentovat Českou republiku na soutěži mužské krásy Mister International, která se bude konat na exotických Filipínách. Podívejme se však i na další dva, kteří se umístili těsně za Jakubem. Druhým Mužem roku se stal Tomáš Martinka, který si získal sympatie i vás, našich čtenářek a zvítězil v naší anketě, kterou jsme pro vás na magazínu přichystali (jen podotknu, že u vás zvítězil právem, opravdu je to velký sympaťák :-)). Třetí příčku obsadil usměvavý student Jan Vurm. Nyní se však podívejme, jak probíhal finálový večer, než jsme znali jména tří vítězů.

xyc
Zleva: Jan Vurm, Jakub Kraus, Tomáš Martinka

sd
Muž roku 2015 Jakub Kraus
Zdroj foto: Facebok.com, Instagram

Jitka Asterová a Karel Voříšek, to byli ti, jež celým večerem provázeli. Spojení těchto dvou se zdálo trochu zvláštní, ale musím uznat, že oba moderátoři byli naprosto skvělí. Zvláště Karel Voříšek, který hýřil vtipem a bavil tak všechny v sále. Možná málokdo tušil, že je Karel takový srandista... Během celého večera se dvanáct mužů představilo v disciplínách jako přehlídka spodního prádla (něco pro dámy :-)) a společenských obleků, volná disciplína a otázky od známých tváří z řad porotců. Skvělí byli například Lumír Olšovský, český Belmondo Martin Kraus nebo Míša Dolinová, která svému „svěřenci“ pokládala záludné otázky z etikety. Samozřejmě nebyla nouze ani o hudební vystoupení, na pódiu se tak vystřídali Marian Vojtko s Kamilou Nývltovou, Felix Slováček ml., Míša Nosková a další. Za zmínku jistě stojí, že v náchodském divadle se ukázala i dvojnice vévodkyně Kate, Heidi Aganová (psali jsme o ní zde). Po skončení oficiální části soutěže následovala after party, kde se tančilo, popíjelo, prostě se oslavovalo tak, jak se sluší a patří.

Musím říct, že jsem si tento večer náramně užila stejně jako minulý rok. Už se těším, že snad za rok se na Muži roku opět objevím, jen doufám, že si nepřivezu kvůli klimatizaci v sále „parádní“ nachlazení jako letos... ale i tak to stálo za to!

Magazín Žena-in je mediálním partnerem soutěže Muž roku.

Čtěte také:

Reklama