V pátek 22. Srpna se v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě uskutečnilo klání o Muže roku ČR 2014. Zúčastnilo se zde dvanáct finalistů, kteří se utkali o prestižní titul. Podívaná to byla zajímavá a především pro dámské oko velmi líbivá.

Začátek soutěže Muž roku odstartovala DJka LadyDee Jane, která si připravila vskutku fantastický hudební mix, tedy alespoň mě nadchl. Během hudebního doprovodu se na podium představilo všech dvanáct finalistů. Poté přišla moderátorská dvojce Eva Decastelo a Tereza Zimová. Spojení těchto dvou dam bylo skvělé, celým večerem prováděly vtipně a pobavily tak všechny v sále a to bez výjimky. Celý večer se nesl v party duchu, jelikož se jednalo o jubilejní patnáctý ročník.  

Následovalo vystoupení kontroverzního zpěváka Jara Smejkala, který zazpíval svůj nejnovější počin, píseň jsem tu sám. Poté hostesky rozdaly kasičky, kdy všichni v sále měli možnost přispět pro Ústav sociální péče v České Skalici a Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují. A přišlo další hudební vystoupení, pro mě asi to nejlepší, jedinečné spojení umělců LayDee Jane a Michaela Hejče bylo prostě famózní. A pak již na scénu opět přišla dvanáctka nejkrásnějších mužů ČR. Ti se tentokrát představili ve volné disciplíně, po boku svého patrona z řad porotců. Na podiu tak byla k vidění taková jména jako Jana Bobošíková, Kateřina Kornová, Štěpánka Duchková, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Hana Křížková a mnoho dalších. Musím uznat, že někteří měli své volné disciplíny opravdu vtipně pojaté, takže se člověk i od srdce zasmál.

sd

Volná disciplína byla proložena vystoupením energické zpěvačky Dannie, která je považována za královnu českého R´n´B a Soulu a to právem. Její hlas je až neuvěřitelný! Pak už následovalo to, na co já jsem se těšila asi nejvíce, přehlídka v plavkách. Musím se přiznat, že ještě teď, když si na to vzpomenu se tetelím blahem a čelo se mi orosí. Klobouk dolu před muskulaturami finalistů, to byla radost pohledět.

Po přehlídce plavek zazpívaly Renata Drossler a Marcela Březinová hit „Nikdy ti nic nepůjčím“. Neobvyklé spojení představitelek různých hudebních žánrů vytvořilo nezapomenutelnou atmosféru, navíc dámy měly velmi zajímavé a odvážné šaty, které zase pro změnu polechtaly oči mužům v sále. Porotcům se po vystoupení sesbíraly jejich hlasovací listiny a šlo se na vyhlašování vedlejších cen, kam se dostavili finalisté v elegantních oblecích. Jednou z vedlejších cen bylo i předání výhry vítězi ankety našeho magazínu, kterou u vás na plné čáře vyhrál sympatický Petr Zapletal.

sdf

Večer šel už pomalu, ale jistě do finále. Daniel Hůlka představil píseň „Šrámy lásky“ z připravovaného alba. Pak už se celá dvanáctka finalistů naposledy prošla na podiu a seřadili se k vyhlášení vítěze. Čtveřici superfinalistů ohlásila nestárnoucí Zdena Studenková.

Vyhlášení vítězů soutěže Muž roku 2014 měl na starosti sám prezident soutěže David Novotný. Po titulů 3.Muž roku 2014 - Manhunt International Czech Republic 2014 vyhrál finalista s číslem a  2. Muže roku 2014 - Mister Universe Czech Republic2014 se stal přišlo na řadu vyhlášení aabsolutního vítěze. Mužem roku 2014 ČR a zároveň Mister International Czech Republic 2014 se stal sexy Tomáš Dumbrovský, kterému šerpu předal nejkrásnější muž planety roku 2013 José Anmer Paredes z Venezuely.

sd

hgf
Foto: Muž roku 2014, David Novotný

Musím říct, že celý večer jsem se skvěle bavila a doufám, že i příští rok se na této soutěži objevím.

 

Reklama